Jump to content
Българският форум за музиканти

Какво ви е мнението за Epiphone?


Angry Samoan

Recommended Posts

Имаше един самотен Епи Студио в Динакорд по едно време...може още да е там...

Е как може - ей на - може! :o ....ако знаеш за колко десетки неща съм си го повтарял... :wall:

 

Няма нищо лошо в пазарлъка :o Винаги може да изкяриш нещо...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

как да не се продава бе пич. в бургаския динакорд редовно карат епифони!!!! аз редовно минавам оттам! ако искаш мое да ти дам телефона на магазина? аз оня пич там го познавам и няма да има проблем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Между другото един приятел си донесе от USA Epiphone The Dot за около 400 USD и е доста доволен

epiphone_the_dot_vs_egitarre_pimx_163230.jpg

 

По принцип предпочитам и Epiphone SG, но не и Les Paul. Просто като дизайн въобще не ми харесва

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

как да не се продава бе пич. в бургаския динакорд редовно карат епифони!!!! аз редовно минавам оттам! ако искаш мое да ти дам телефона на магазина? аз оня пич там го познавам и няма да има проблем.

Колко модела има? Колко редовно? Какви цени? Дай телефон :o

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

как да не се продава бе пич. в бургаския динакорд редовно карат епифони!!!! аз редовно минавам оттам! ако искаш мое да ти дам телефона на магазина? аз оня пич там го познавам и няма да има проблем

 

Ако обичаш дай някакви координати, макар че аз преди ок. масец минах през софийския Dynakord и от поне дестте различни марки китари не видях е един Epiphone. A иначе kitaratapesho, не разбрах трябва ли да се плаща ДДС или не. Не може ли да внесеш китарата в BG все едно си я купил преди това и я носиш просто със себе си ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами те динакорд попринцип продават епифони. на4и преди имаше два лес пол, после пак някви докараха. телефон сега не мога да ти дам шото го нямам в момента обаше кат мина оттам ще питам дали мойе по поръчка да се донесе нещо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ти китарата я внасяш в БГ без проблем - твойта си китара, носиш си я да си свириш, не са 10, че да са за търговия. имах предвид, че като я купуваш ще ти добавят 20% VAT, което е ДДС-то на Европейския Съюз, но понеже китарката я купува чужденец и я изнася от съюза, ако се върне до половин година в гърция, с касовата бележка си получава ДДС-то от магазина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за информацията. Ще видя кой от вариантите да избера. Ако има в Dynakord ще е най-добре, но не ми се вярва. Между другото наскоро научих, че основател на Epiphone преди 125 години бил някой си Epaminondas Stathopoulos, който с това благозвучно име трябва да е грък, така че сигурно от Гърция е по-надалавера да се вземе :) , може и по-голяма отстъпка да ти напряват B) , само се надявам да не са произведени там :):)

Редактирано от Angry Samoan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм останал с добро впечатление от тази марка китари. Знам го от един приятел който има Epiphone Flying V (като подписа ми, обаче е мръснобяло едно такова) и вади доста добър звук. Освен това тялото и грифа са едно тяло. Не знам но си мисля, че е по-добре от сглобка. :rolleyes:

Редактирано от James Hetfield
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по-принцип една китара е наи-добре да я пипнеш със собствените си пръсти преди да я купиш. Може би е по-добра идея да поогледаш пак наш'те жестоки магазини, а най-добре да излезеш навън и да си купиш к'вото си поискаш... :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по-принцип една китара е наи-добре да я пипнеш със собствените си пръсти преди да я купиш. Може би е по-добра идея да поогледаш пак наш'те жестоки магазини, а най-добре да излезеш навън и да си купиш к'вото си поискаш... :rolleyes:

Така си е. За мен лично рискът да поръчаш нещо, което "виж, копеле, моята е върха и твоята ще е супер" някак е прекалено излишен. Както вече се каза, трябва задължително да се пипне! Ако не от теб, то от човек, на когото имаш много вяра и който знае поне редица от изискванията ти. Иначе си е мазало. 6/49 :rolleyes:

Редактирано от Steve_Vai
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи аз имам предвид Еpiphone Explorer, който е ок 420 EURO

 

Ми 99% ще останеш доволен ако разбира се ти пратят прилична сглобка! Щото разбира се има разлика между Explorer сглабян в европа някъде и същия сглабян от "Жълтите Човечета" :rolleyes::rolleyes: (както е случая с мойто Пийви)!

 

BTW: Малко не ми харесва, че е с фиксирано тремоло, но твое решение :guitar: :guitar: :guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.