Jump to content
Българският форум за музиканти

Пловдив - среща на басисти


cecob

Recommended Posts

Признавам си- чисто благородно завиждам на колегите в София за форумните срещи на басисти и в този ред на мисли ми се иска да се съберем и в Пловдив. Имам помещение, което би могло да свърши работа. Идеята ми е освен да се запознаем и на живо, който може да си донесе гиъра за да пробваме и сравняваме.

 

За сега аз и още двама колеги сме на линия. Дайте да видим кой друг иска да се включи и да измислим най-удобната за всички дата.

 

Поздрави

Редактирано от cecob
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скоро ще идвам към вашия мил град и ще се радвам ужасно много да направим пак една среща на фонтаните с цел бира и пасти. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скоро си купих бас и сега се уча да свиря. . . ама искам да се науча на басизъм де. Това брои ли се. . .

 

ПП: Предпочитам среща с гиър и свирене пред среща с пасти. Макар че не мога да донеса басистки гиър освен евтиния ми бас Ямаха. :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с удоволствие бих дошъл ако съм налиния

 

 

колега можеш ли да ми пратиш снимката с "ключа Фа" на адреса ми : vazko_3@abv.bg Благодаря предварително! жалко, че не съм от Плд, но имам ли възможност и време винаги присъствам на такива мероприятия!!! поздрави !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо все съм на "страхотния" Слънчев Бряг като се събирате... Да му се не види и късмета. Ако към октомври повторите и аз съм на линия :) А до тогава, нека силата бъде с ВАС!!! ихихихихихихихихих

Приятен ден на всички пожелавам ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

според мен просто определи някаква дата през някой уикенд и така. на 20 човека ще им е удобно на 20 различни дати.

 

p.s. днес ми сервираха, че на националните празници през септември ще си бачкам нормално понеделник-петък без никаква промяна и почивни дни, все едно празници няма, така че ако е през някой от тези дни мен лично не ме устройва ;((

 

кажи някаква дата и това е...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен подходящи дни са през седмицата. Все пак няма да се оливаме с алкохол. Това гарантира всички да са в града. Ако ще е уикенд, по-добре привечер в последния почивен ден на уикенда. Така хората решили да мръднат извън града за уикенда, ще са си в Пловдив привечер, готови за първия работен ден на следващата седмица.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако искате на 06.09. - последният почивен ден? Но привечер не знам как ще стане с шума (ниските ще са повече от обичайното предполагам), по-скоро нещо в късния следобед.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.