Jump to content
Българският форум за музиканти

Кажете ми,пичове,къде да намеря калъф за китарка


Guest sinergy

Recommended Posts

Аве не е ли скъпичко да дадеш за калъф 100 лв като китарата ти примерно струва 600?

не е виарно че струва 830лв.2650лв заштото е USA.

Човече, трябва да си луд, ако си дал 2650 лева за нея!!!!!!! В xxxx са по 830 лева. А що не си взе и калъф оттам?

приятелю в раизинг форс не са американски а мойта е.питх ги. а калфи ниама

Яяяя, каква била работата :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 37
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Аве не е ли скъпичко да дадеш за калъф 100 лв като китарата ти примерно струва 600?

не е виарно че струва 830лв.2650лв заштото е USA.

Човече, трябва да си луд, ако си дал 2650 лева за нея!!!!!!! В xxxx са по 830 лева. А що не си взе и калъф оттам?

приятелю в раизинг форс не са американски а мойта е.питх ги. а калфи ниама

Яяяя, каква била работата :D

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравеите.

абе аз попринцип мисля да си продажам старата китара,заедно с калаф и колан,може и по отделно,ама не сам го решил окунчателно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фениксе, пич, не си прав. Моя калъф Сашо ми го уши за 2 дена по поръчка (а мойта китара е с НАЙ-кривата форма, вервай ми :) ) и ми зе 55 кинта, зашото е с неопрен. ако е с дунапрен, излиза 38 май. Така че - тънко си е, и не си заслужава да седнеш да шиеш, щото нема да го направиш като оня пич, можеш да си сигурен :D Много е добър, дееба.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фениксе, пич, не си прав. Моя калъф Сашо ми го уши за 2 дена по поръчка (а мойта китара е с НАЙ-кривата форма, вервай ми ;) ) и ми зе 55 кинта, зашото е с неопрен. ако е с дунапрен, излиза 38 май. Така че - тънко си е, и не си заслужава да седнеш да шиеш, щото нема да го направиш като оня пич, можеш да си сигурен ;) Много е добър, дееба.

Човече, напълно вероятно. Аз като казвам 100 кинта го казвам, щото като ходихме по магазините и такива глупости ни говореха. :P А иначе, на The Boss му излезе без пари :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

edgecrusher

като гледам на една от другите снимки как горкият vamp се е сгушил зад огромната кутия на pod-a, се чудя, много ли е голяма разликата в качеството на звука ? :think:

Има разлика естествено,по-скоро в подхода и в изработката.Иначе аз лично не намирам 4 пъти(примерно) разлика в качеството на звука,но все пак PODa е нещо съвсем различно и с много повече функции и възможности.

В интерес на истината именно от V-amp 2 се запалих по апм-симулитащите устройства, а Line6 са именно царе в това отношение.Погледни го и от образователна гледна точка.Кога иначе ще имаш възможност да работиш и експериментираш с 32(примерно) ампа,24 кабинета , 4 микрофона,над 80 ефекта и куп други екстри? ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кога иначе ще имаш възможност да работиш и експериментираш с 32(примерно) ампа,24 кабинета , 4 микрофона,над 80 ефекта и куп други екстри? ;)

Е как ;) Аз съм влюбен във вамп-а. Сериозен звук така или иначе не ми трябва, по скоро искам да си играйкам и с него това е напълно възможно :)

 

Просто ми беше интересно, дали си заслужава да се инвестира във POD-a или е въпрос по-скоро на естествено развитие на нещата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

PODa e кеф,ама е скъпа играчка.Зависи до колко можеш да си позволиш да харчиш за това....Знам че звучи кофти казано така и че ще си помислите че се "надувам" тука,но ако нямах възможност за друго,все още щях да си ползвам V-amp 2 и да му се кефя.Не е перфектен,но за това ,което правя ми вършеше идеална работа!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.