Jump to content
Българският форум за музиканти

Кажете ми,пичове,къде да намеря калъф за китарка


Guest sinergy

Recommended Posts

  • Отговори 37
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

:o Кажете ми,пичове,каде да намеря калъф за китарка,ето тази sinergy.Никаде няма.БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО

SINERGY

Ти тая кирата ли имаш бе, мръсник :P А съм те засякъл на някоя среща на форума, а съм те ограбил ;)

 

П.П. Ти да не си помислиш че се бъзикам :green: :o:o

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти тая кирата ли имаш бе, мръсник  А съм те засякъл на някоя среща на форума, а съм те ограбил 

 

П.П. Ти да не си помислиш че се бъзикам

 

Очаквай пълната ми подкрепа :P Обаче на един месец ще си я паскаме :o

 

хахахахха купи си брезент и си уший бе!!!!!!!!! не е сложно, за един час най много работа

 

Да бе! Как си представяш тая китара в custom made Brezent :o

 

Кажете ми,пичове,каде да намеря калъф за китарка,ето тази sinergy.Никаде няма.БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО

SINERGY

 

Виж в Dynacord аз от там си купих, ако не намериш виж в ProMusic на Поп Богомил там май имаше доста нестандартни калъфи

 

А и внимавай някой случайно да не ти я гепи :o :guitar: :guitar: :twisted:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И като отидеш в Дайнакорд и има кажеш:

Искам калъф за китара.

Те ще ти кажат:

Ти тъп ли си? Кво ми идваш в магазина? Аз да не съм ти слуга тука. Ако искаш си търси калъф и не ме занимавай. Аз пък искам пари, ама хората не ми дават (дали не е, щото съм копеле, което не знае как да се държи с клиентите си???).

С други думи:

По-добре без калъф от колкото с калъф от Дайнакорд.

.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И като отидеш в Дайнакорд и има кажеш:

Искам калъф за китара.

Те ще ти кажат:

Ти тъп ли си? Кво ми идваш в магазина? Аз да не съм ти слуга тука. Ако искаш си търси калъф и не ме занимавай. Аз пък искам пари, ама хората не ми дават (дали не е, щото съм копеле, което не знае как да се държи с клиентите си???).

С други думи:

По-добре без калъф от колкото с калъф от Дайнакорд.

.

Пфф хаха B) Не по-добре не има казвай: 'Искам калъф', а

 

-Много се извинявам Сър, но бихте ли бил така добър да ме информирате, дали случайно във Вашия тъй прекрасен магазин би се намерил един калъф като за <МОДЕЛ НА КИТАРАТА>, за такъв невзрачен младеж като мен? Много се извинявам за невероятно то безпокойство което ви причинявам! Знам че съм голям селяндур... Ако в момента не сте в настроение аз мога да поизчакам на студа, докато решите да ме обслужите...

 

Примерно! :)

 

Материала е взет от едноменната книга със CD: "The ultimate client's guide to successful purchase in Dynacord Shop"

 

*На CDто са приложени аудио семпли с диалози между "продавачите" и клиентите, специално и екслузивно видео на успешна покупка и карта на най-близките полицейски управления в случай на "уека проблемация" от страна на продавча

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И като отидеш в Дайнакорд и има кажеш:

Искам калъф за китара.

Те ще ти кажат:

Ти тъп ли си? Кво ми идваш в магазина? Аз да не съм ти слуга тука. Ако искаш си търси калъф и не ме занимавай. Аз пък искам пари, ама хората не ми дават (дали не е, щото съм копеле, което не знае как да се държи с клиентите си???).

С други думи:

По-добре без калъф от колкото с калъф от Дайнакорд.

.

Пфф хаха :) Не по-добре не има казвай: 'Искам калъф', а

 

-Много се извинявам Сър, но бихте ли бил така добър да ме информирате, дали случайно във Вашия тъй прекрасен магазин би се намерил един калъф като за <МОДЕЛ НА КИТАРАТА>, за такъв невзрачен младеж като мен? Много се извинявам за невероятно то безпокойство което ви причинявам! Знам че съм голям селяндур... Ако в момента не сте в настроение аз мога да поизчакам на студа, докато решите да ме обслужите...

 

Примерно! :)

 

Материала е взет от едноменната книга със CD: "The ultimate client's guide to successful purchase in Dynacord Shop"

 

*На CDто са приложени аудио семпли с диалози между "продавачите" и клиентите, специално и екслузивно видео на успешна покупка и карта на най-близките полицейски управления в случай на "уека проблемация" от страна на продавча

Това с чакането на студа намек ли беше???

 

Междудругото следващият път като ходим в Дайнакорда, ме подсети да им говоря точно така и с лек английски акцетн хахахаха интересно ми е каква ще им е реакцията B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отиваш във Фактора и взимаш телефона на Сашо, дето шие калъфите. Аз го изгубих дееба. Пича прави страшни калъфи по поръчка, и е евтино. На мойта ми направи страшен калъф, много е бърз и е много коректен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И като отидеш в Дайнакорд и има кажеш:

Искам калъф за китара.

Те ще ти кажат:

Ти тъп ли си? Кво ми идваш в магазина? Аз да не съм ти слуга тука. Ако искаш си търси калъф и не ме занимавай. Аз пък искам пари, ама хората не ми дават (дали не е, щото съм копеле, което не знае как да се държи с клиентите си???).

С други думи:

По-добре без калъф от колкото с калъф от Дайнакорд.

.

Пфф хаха :) Не по-добре не има казвай: 'Искам калъф', а

 

-Много се извинявам Сър, но бихте ли бил така добър да ме информирате, дали случайно във Вашия тъй прекрасен магазин би се намерил един калъф като за <МОДЕЛ НА КИТАРАТА>, за такъв невзрачен младеж като мен? Много се извинявам за невероятно то безпокойство което ви причинявам! Знам че съм голям селяндур... Ако в момента не сте в настроение аз мога да поизчакам на студа, докато решите да ме обслужите...

 

Примерно! :)

 

Материала е взет от едноменната книга със CD: "The ultimate client's guide to successful purchase in Dynacord Shop"

 

*На CDто са приложени аудио семпли с диалози между "продавачите" и клиентите, специално и екслузивно видео на успешна покупка и карта на най-близките полицейски управления в случай на "уека проблемация" от страна на продавча

Това с чакането на студа намек ли беше???

 

Междудругото следващият път като ходим в Дайнакорда, ме подсети да им говоря точно така и с лек английски акцетн хахахаха интересно ми е каква ще им е реакцията B)

ххаахахахахахааа :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

The Boss има същата китарка и си уши сам калъф, който си е много добър. Ходихме с него по магазините и никъде нямаше, навсякъде тряя да поръчаш и излиза около 100 лева ( B) ). Но можеш и сам да си направиш (особено ако имаш баба, кояот може да шие :))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.