Jump to content
Българският форум за музиканти

BC Rich


Recommended Posts

Като за начало да се извиня ако темата не е за този раздел, но предполагам, че точно китаристите могат да ме упътят.

Търся конкретно два модела БС Рич - този или този . И двата се водят Kerry King signature wartibe, но просто сивия модел е по-новия. Няма значение за кой от двата модела говорим. Можете ли да ми кажете от къде мога да си го закупя в България? Във форте мюзик, които са официален дистрибутор на бсрич за България, могат да ми осигурят само сивия модел но чак за октомври, а това не ме устройва като време. Благодаря предварително.

Редактирано от Mephistopheles
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виждал съм различни Ричове в магазинчето на чичо Краси(в една от съседните на Фортето улички), в Гема мюзик(Халите) и в магазинчето в Малкия Цум. В последното имаше преди 2 месеца евтините KKV и KKW, но не съм ходил в другите от 1-2 години.

Струва си да провериш все пак. Успех!:thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^В профила на човека пише, че е от Варна, така че моят съвет е да провериш в Левито, там имаха B.C.Rich, доколкото помня.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Форте са официалния дистрибутор, БиСи Ричовете, които ги има по другите магазини също са от там. Едва ли ще можеш да намериш някой от тези модели в магазин. Като варианти остават май или да изчакаш до октомври или през интернет да си поръчаш :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Здравей, чудесен избор на китара :thumbs_up: обаче си приготви 1к евро най-малко :greenball: Моделите са съответно KKSWGW1 и KKSS6WG... И все пак има съвсем малка разлика между двата модела - Canadian Hard Maple Neck Wood при червената срещу съответно Maple Neck при другата.... Също така при KKSWGW1 фретборда има лаково покритие - бях чел някъде, сега не го откривам, и усещането е все едно свириш върху стъкло, не знам дали ще ти е комфортно... Аз лично се отказах от закупуването на тази китара поради многото сигнали за некачествено изпълнение - слабото място са Lock Nuts, да знаеш :thumbdown: И все пак чудесен избор :rocker:

 

Ето ти клипче, където обесняват за фретборда

Редактирано от dickens
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей тия ще ти я доставят до България, но от там нататък.... не знам :unsure:http://cgi.ebay.com/BC-Rich-Kerry-King-Wartribe-6-Warlock-Electric-Guitar-/150630222555?pt=Guitar&hash=item231242cadb

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Ей тия ще ти я доставят до България, но от там нататък.... не знам :unsure:http://cgi.ebay.com/BC-Rich-Kerry-King-Wartribe-6-Warlock-Electric-Guitar-/150630222555?pt=Guitar&hash=item231242cadb

Мерси много че си потърсил за мен братле :) Работата е че и аз потърсих и не ми допадна идеята да дам 900$ за китара и 960$ за шипинг :)

Знам много добре предимствата и недостатъчците на двата модела и както казахте са почти едни и същи. Въпроса е, че червения модел с абаносовия полиран фингърборд вече не се произвежда и е почти невъзможно да се закупи нов, а аз се интересувам от нов. Затова мога да направя компромис със сивия модел, който е най-новия модел на КК уарлоците и се предполага, че може да се намери по-лесно, ама очевидно не е ;)

Редактирано от Mephistopheles
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси, но за съжаления тея работят само на територияна на UK.

Аз затова питах яко случайно някой някъде е виждал някой от тия модели из магазините в София, или друг град, щото във Варна ги няма и възможността за доставка е чак за октомври...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей!

Аз мога да ти го взема тоя БС Рич и изпратя до БГ. Пиши ми на лична за детайлите. Пазарувал съм от тоя магазин и преди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха, китарата изчезна от сайта, да не я купихте :greenball:

 

Идиотите изобщо не са я имали, а се опитаха да ми пробутат по-ниския модел който изглежда подобно. Изгубиха ми цял ден да ходя до магазина им и да чакам да я доставят от склада само зада разбера, че не е тази която търсим. Вече проучвам други източници.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.