Jump to content
Българският форум за музиканти

Даите ми информация начинаещ съм!


Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)

Пич, действай смело......аз свиря барабани от 15 годишен....на 20 вече ме обучаваше бай Добри, а после неговия ученик Борис Динев.....ся съм на 41....а още колко имам да учаааааааааааааа ;)

Човек се учи докато е жив....или докато е прост ;)

 

Пък докат не почна да излизам на сцената с катетър, няма да се откажа, тва да е ясно още от сега :D;)

Редактирано от Rocko
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 77
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Пък докат не почна да излизам на сцената с катетър, няма да се откажа, тва да е ясно още от сега :D;)

Ха-ха, само така;)

Това ми хареса;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а после неговия ученик Борис Динев
май едни от най-яките дръмъри в БГ все са били негови ученици ;)

 

А за най-високата стипендия на българин аз доколкото знам....май е на потребителят Bo Yan, но не претендирам да знам със сигурност :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ооооооооо-може,може,инфото ми е старо ;) Оба4е само не ми стана ясно,дали Цецо е ходил там,защото така го каза,4е излиза да е полу4ил стипендията,но е останал в БГ,заради жена си и детето :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами просто като вземеш в предвид факта че за една година в Бъркли ти трябват (мой приятел преди две години получи стипендия и оттагава ми е инфото) около 20 и няколко хиляди долара тая стипендия от шест нали се сещаш :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цецо не е ходил - май точно заради жената и детето :blink: а и парите са си сериозни понеже най-голянмата стипендия е 50% :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич, действай смело......аз свиря барабани от 15 годишен....на 20 вече ме обучаваше бай Добри, а после неговия ученик Борис Динев.....ся съм на 41....а още колко имам да учаааааааааааааа :D

Човек се учи докато е жив....или докато е прост ;)

 

Пък докат не почна да излизам на сцената с катетър, няма да се откажа, тва да е ясно още от сега ;)  :P

хъм нещто неми харесва тоя тон,"на 20 вече ме обучаваше бай Добри"

колега не ти прави 4ест!!!

от каде се главозамаяхте толкова пък!?

 

/ако говориш за професора/

 

относно степендиите няма кои знае какво зна4ение голяма или малка е

ако нямаш пълна степендия в USA-университет все едно нищо неси постигнал

 

А Juilliard i Berklee са едни от скъпите да не кажа наи-скъпите у4илища за музика ако имаш tution от 50 000$ на година какво те грее 4е имаш 12 ооо степендиа?! ;)

Тъи 4е тоя максимум ниама никакво зна4ение в слу4ая които градите.

 

Ина4е да са ни живи и здрави колегите дето ни прославят извън БГ-то!!!

 

Колкото до темата никога не е късно да запо4не 4овек да се занимава със музика.

Само да уто4ня първото нещо което проверяват у4ителите по ударни е да провериат метро-ритми4ното 4увство с това се запо4ва ...и карат нататък, а не колко талант имал кандидата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре,само за да приклю4им въпроса и да не правим излишен офтопик,много искам да разбера, КОЛКО ТО4НО СТРУВА ОБУ4ЕНИЕТО в Бъркли колидж,за първите 2 семестъра,които са задължителни и след това ти дават някакво свидетелство и разбира се,при желание и средства може да си продължиш образованието.До колкото знам,това нещо струва 16 000$$.Разбира се,ако се пребориш за някаква стипендия ,си поемаш само остатъка до 16-те бона.А това,4е сам си плащаш престоя там,това е ясно.Но ме интересуваше само колко струват тези първи 2 семестъра,което и при тях,мисля,4е е една година.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич, действай смело......аз свиря барабани от 15 годишен....на 20 вече ме обучаваше бай Добри, а после неговия ученик Борис Динев.....ся съм на 41....а още колко имам да учаааааааааааааа :)

Човек се учи докато е жив....или докато е прост ;)

 

Пък докат не почна да излизам на сцената с катетър, няма да се откажа, тва да е ясно още от сега :)  :D

хъм нещто неми харесва тоя тон,"на 20 вече ме обучаваше бай Добри"

колега не ти прави 4ест!!!

от каде се главозамаяхте толкова пък!?

 

/ако говориш за професора/

 

Да пич, за ПРОФЕСОРА говоря......но не съм се главозамаял...аз си му виках бай Добри още като учех при него.Тва ни най-малко не демонстрира неуважение! Напротив, тва е човека който уважавам безгранично! Лека му пръст.......

А ти кат четеш , замисляй се....понякога е вероятно да не си разбрал замисъла на човека който четеш......МИР!!!

 

СОРИ ЗА ОФТОПИКА :stop:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре,само за да приклю4им въпроса и да не правим излишен офтопик,много искам да разбера, КОЛКО ТО4НО СТРУВА ОБУ4ЕНИЕТО в Бъркли колидж,за първите 2 семестъра,които са задължителни и след това ти дават някакво свидетелство и разбира се,при желание и средства може да си продължиш образованието.До колкото знам,това нещо струва 16 000$$.Разбира се,ако се пребориш за някаква стипендия ,си поемаш само остатъка до 16-те бона.А това,4е сам си плащаш престоя там,това е ясно.Но ме интересуваше само колко струват тези първи 2 семестъра,което и при тях,мисля,4е е една година.

ами то има разни сертификат и диплома програми може би за тях говориш които са все едно си ходил на музикална школа или 4асни уроци в Бъркли

но те не ти дават више образование /бакалавър/ те са по един-два семестъра

 

/което едвали има смисъл ако ще даваш пари ,а нищо да не вземеш накрая/

 

ина4е за бакалавър се у4и 4 години без спирки и удостоверениа между семестрите

10,895 е tution на семестър

5,845 е "спането"

но неможе да се каже колко ти със то4нос ще платиш ако си приет

защото има сумати още такси по 500-600$ + застраховки и тн които варират за всеки студент отделно а и зависи какви класове ще вземаш за ниакои се доплаща допънително.

Преди изобщо да заминеш ще ти поизкат финансов документ които доказва 4е имаш пълната сума за да покриеш обу4ението си и 4е си финансово независим и можеш да се издържаш сам без!!! да е нужно да работиш в USA.

 

 

Rosko това 4е слагаш разни епитети само по себеси показва не уважение към Палиев,тои със вси4ки се държеше много своиски и прятелски което не зна4и 4е със вси4ките си студенти е много близак.

Не съм 4увал например някои композитор да казва бат' Пан4о на Владигеров

може и да има, aма маи такава простотия има само при барабанистите.

 

аиде стига толкова off topic! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Човек никого не е късно да почнеш да се занимаваш с музика :read: .Почвай да ходиш на уроци и т.н учителя ще ти каже дали ставаш за този инструмент или не ,барабаните са доста труден инструмент и е нужно да отделяш много време за тях ако искаш да постигнеш нещо :D .Няма да се притесняваш ако те влече ,ще минеш през трудностите . :D

е мноо ясно че ше му кае че става нали печели пари от него пък и всичко е до желание

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.