Jump to content
Българският форум за музиканти

Даите ми информация начинаещ съм!


Recommended Posts

Ле лее момчета страшно ви благодаря много ми помогнахте... тъкмо си мислех че ще кажете, че съм остарял за музика но явно не е така. Дето има една дума IMPOSIBLE IS NOTTING... Ясното в случая е че почвам да ходя на уроци... Въпроса е каде? При кой ? Някои може ли да ми препоръча добър учител и също така ще съм благодарен ако ми дадето уриентировъчна цена на уроците защото финансите ми са ограничени.?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 77
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ако си от София-лесна работа,има голям избор.Може да тръгнеш на уроци и при някой от форума-примерно Мастъра/най-напред е с материала/ сега е с ник-Ел Ниньо/да ме прощава ако греша/.Така ще имаш и стабилна теорети4на подготовка,което е супер важно,а не само да бумтиш,без да знаеш какво правиш.Говори с него и успех :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момче, карай смело. Аз почнах на 16, 5 години по-късно тръгнах на уроци??!! А досега съм записал 3 албума и имам над 250 участия на живо... К'ъв ти е проблема, ако имаш желание????? Я давай и не се ослушвай! :happy::P:P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прави сте забравих да кажа че съм от София... Днес си купих първите палки... незнам дали са хубави казах и на продавачката че съм начинаещ и че искам нещо като за начинаещ - тя ми даде някакви размер А тънки... за 4 лева от малкия цум си ги зех... после ходих до 1 друг магазин и продавача там ми каза че не са много хубави но като за начало стават. И тои ми препоръча уроци вика само така ще стане нещо от теб. Даите предложения каде да питам за уроци?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както казах,това е 4овекът- http://forum.muzikant.org/index.php?showuser=163 У4и ударни инструменти в НБУ.Преподаватели са му,ако не греша,Венко Поромански/свирил в оркестъра на БНР,сега е в ТЕ/ и Цецо Георгиев/Дон Цеци-екс Къци Вапцаров бенд,има най-високата стипендия за Бъркли,отпускана на българин/ Ако имам пропуски в информацията-извинявам се :hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както казах,това е 4овекът- http://forum.muzikant.org/index.php?showuser=163 У4и ударни инструменти в НБУ.Преподаватели са му,ако не греша,Венко Поромански/свирил в оркестъра на БНР,сега е в ТЕ/ и Цецо Георгиев/Дон Цеци-екс Къци Вапцаров бенд,има най-високата стипендия за Бъркли,отпускана на българин/ Ако имам пропуски в информацията-извинявам се :hello:

Мерси много за хубавите думи(незнам дали ги заслужавам,но знам,че тук има хора които определено ги...),но все пак не бих се наел все още да давам уроци,може би след някоя и друга година....

Освен това няма смисъл да се ходи на уроци при такива като мен,при положение,че може да се отиде направо при Цецо например :lol:

 

Сега да дам няколко жокера :

Когато стане готов сайта на форума,ще има местенце в което ще помести полезни неща за проса на всеки барабанист,придружени и с кратки видеота(ще бъде или мое дело или на Цецо) !

Съвсем скоро предстои откриването на музикално училище/школа(което си е дело на Цецо) по образец на подобните в западните страни,но за това ще научите,кокато всичко е готово........

:hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега да дам няколко жокера :

Когато стане готов сайта на форума,ще има местенце в което ще помести полезни неща за проса на всеки барабанист,придружени и с кратки видеота(ще бъде или мое дело или на Цецо) !

Съвсем скоро предстои откриването на музикално училище/школа(което си е дело на Цецо) по образец на подобните в западните страни,но за това ще научите,кокато всичко е готово........

:hello:

Това като стане,ще е супер :lol: Браво,4е сте се сетили :lol: Нали говорим за виртуално у4илище?????

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Аре аз искам да се науча да чета нотички.Преди консервата:lol:

А я кажете кой има най-високата стипендия в Бъркли от българите,че не разбрах.Да ми каже как да го настигна :lol:

Редактирано от bonzo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момко,действай смело;)Аз се запалих когато бях на 25.Сега съм на 29. Четири години никак не са много,но пък желанието е много голямо и като че ли расте още.Време наистина няма много,но който търси,намира. Това,което те съветват за учителя е много правилно,намери и започвай.Аз в началото не съм ходил при никой и бях научил грешно неща,после отделяй време да отвикнеш,кофти малко.След това се запознах с доста барабанисти и от всеки си "откраднах" по нещо:D но може би наистина е най-добре в началото да стъпиш на добра основа с помощта на добър учител;)Пожелавам ти успех и много упоритост+търпение;)Айде със здраве

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.