Jump to content
Българският форум за музиканти

Давам уроци по електрическа китара


Recommended Posts

Давам уроци по електрическа китара-рок,блус,джаз.

Цената е 10 лева за час.

Нека желаещите ми пишат тук , на л.с. ,или да ме търсят на тел.0897390070

 

поздрави Пламен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Би ли демонстрирал уменията си и системата, по която преподаваш ? girl_witch.gif

Редактирано от Лими
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Китаристите от младата генерация наистина удивляват със своята амбициозност и предприемчивост, щом след няколко записани сола и вече са готови да преподават :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,радвам се,че темата ви е интересна....

 

Лими,твоите "Видео уроци с Ак. китара" ,по коя система са?Бих могъл да ти направя набързо един анализ на това ,което показваш .Ще ти го спестя,макар че тонът,който ми държиш ,заслужава точно такъв отговор.Ще ти кажа само ,че най-силното ти качество като музикант е прима-вистата ,която може би имаш...не съм сигурен обаче ,че ти е добра....,но свириш като класически музикант,който се опитва в рок музиката...а едва ли знаеш коя е скалата на Coltrane.

Тези неща ,които съм пуснал показват на какво ниво съм.Аз не съм нито Pat Metheny,нито Allan Holdsworth,нито имам претенции,че съм най-добрият!Доста съм самокритичен и много рядко съм доволен от себе си .Това личи и от самата "обява",която съм пуснал.Прав си , доста е лаконична ...Но смятам,че съм понаучил това-онова през годините и ,че мога да спестя на някой желаещи доста време по "откриването на топлата вода"...както се казва...

...и ако можеш да чуеш това,което слушаш,а не само да четеш ,ще разбереш какво имам предвид.

 

А ти Bogeyman...амбициозна е майка ти!

...може пък да съм "позаписал" доста повече неща ,от колкото ти предполагаш...

Искам само да ти кажа,че от "старите" музиканти съм чул това: "...дори само,ако чуеш някои как си пробва инструмента,можеш да разбереш на какво ниво е..."

Сигурно ти си доста по-напред,щом ми се подиграваш така.

 

Не мога да разбера защо наистина добрите музиканти във Форума не се занимават ,да пишат такива неща , а само някави "нещастници" се правят на интересни...

 

МОЛЯ ВИ ,НЕ МИ СПАМЕТЕ ТЕМАТА С ПРОСТОТИИ!

 

поздрави-Пламен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Китаристите от младата генерация наистина удивляват със своята амбициозност и предприемчивост, щом след няколко записани сола и вече са готови да преподават :hysterical:

Драги ми господине Bogeyman,какво означава според вас"млада генерация"?Насочвате,меко казано,неоправдано злобните си нападки,към един суперталантлив и убийствено добър китарист(с когото имах честта да свиря)китарист с повече от 25 години стаж,свирил на една сцена с Ал Ди Меола!!!

Господин Bogeyman,не спамете темата на човека,това няма да Ви направи по-интересен или известен,излагате се зверски!!!

Редактирано от gnarf655
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Отговорено (Редактирано)

ok.gifСистемата ти е неясна, но убедителна и затова си мисля, че много ученици ще привлечеш!

Ако внимателно се прочете това кратко мое изречение, ще се разбере, че съм го написал с преобладаващо позитивно послание!

П.П. Но ползата от темата е, че всички си изяснихме как се пише анонс за уроци, нали? icon_jook.gif

Редактирано от Лими
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе хора, що за простотии!?!? - и глух човек ще разбере, че човека е професионалист.

 

Нямам честа да го познавам, но това което се чува и вижда е много над средното ниво за България, че и по-нагоре :punk_guitar:

 

Успех!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не забравяйте, че Пламен ще преподава, а няма да ви продава музикалните си умения. Щом е стигнал до ниво да споделя знания можем само да го адмирираме.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не забравяйте, че Пламен ще преподава, а няма да ви продава музикалните си умения. Щом е стигнал до ниво да споделя знания можем само да го адмирираме.

 

 

Добра техника, личи си ,че има доста години работа зад тези умения

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ok.gifСистемата ти е неясна, но убедителна и затова си мисля, че много ученици ще привлечеш!

 

Назорих се да чуя някои от тези легендарни "сола" на пича, не знам какво убедително си видял, но като техника на свирене пичът е по-зле дори от Налбантов, така че може да си представиш за какво ниво говорим :)

Единственото похвално нещо при кандидат-учителя е, че поне свири с процесор, доколкото забелязах, а не със софтуерни симулации като Димито.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виждам,че си се прекръстил...да знаеш,че новото име много ти отива на злобните изказвания!

На всеки добър музикант,му е ясно,какво е нивото на Пламен...

Защо не публикуваш нещо твое,да видим,какво е твоето ниво?

Май,теб най те бива,да критикуваш и да се подиграваш,но,повярвай ми,ставаш смешен и жалък!

...И...не си сменяй повече името,пасва ти отлично!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уважаеми колеги,този юнак с голата глава,най от дясно на снимката...познат ли ви е???

"Виртуозният"китарист,"разбирач"и драскач...човекът с многото имена.....

БЕЗ КОМЕНТАР !!!

http://www.picvalley.net/v.php?p=u/1725/16565793566945090831312541526DTRZrtgQQOWL2jvgVQNQ.JPG

Редактирано от gnarf655
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.