Jump to content
Българският форум за музиканти

Garland amps си има вече сайт


Recommended Posts

Честито и от мен!

 

Видях го преди седмица, може да не е супер про сайт като за 10 000$, но дава достатъчно инфо и мен лично ме кефи.

Като препоръка - би било добре да има семпли.

 

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...значи всеки, който влезе на подобен сайт, обикновено най-напред чуква на менюто Products, за да добие представа от типовете изделия, които се предлагат, затова е добре да вкараш подкатегории като Preamps, Amps, Combos, а към всяка подкатегория вкарай пълния списък от съответните модели ; за всеки модел дай подробни параметри и характеристики, звукови семпли, качествени снимки и задължително цена. Така би трябвало да изглежда един сериозен сайт, според мен.

 

Споделям мнението. Няма значение дали са къстъм или има установени модели, от които да поръчваш.

Трябва да има някаква база, по която клиента да се ориентира. Дори може вече изпълнените продукти да се сложат в категории и да им се направи описание на спецификациите. А клиента да има възможността да каже - "Да! Нещо като това искам."

 

Това не е оплюване, както често се среща в нашите среди, а конструктивна критика.

Или още по-добре - просто добър съвет.

Разбираемо е, че сайта е нов и има още какво да се доизкусурява по него.

 

Аз пожелавам успех и дано бизнеса се развие и разрастне!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Браво, Gregg, все напред и нагоре! Garland amps явно започва активен социален живот: http://www.facebook.com/#!/pages/Garland-Amps/222942194405673

Редактирано от DYLGIQ
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Семпли си има в галерията, при това най-реалистични. Относно "авторските права" за схемите, Галин неведнъж е казвал, че не прави клонинги. Не прави схема, без да подобри нещо в нея, не само като допълнителни опции, но и като изпълнение и компоненти. Нито пък се рекламира с правене на реплики (като например Бугера - Tri-rec, или пък тоя бразилски симпатяга - http://www.pedrone.com.br/produtos_detalhes.asp?id_produtos=7), тъй като това е само една част от дейността му.

Редактирано от KeRRANGKid
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Крайно време беше :)

Сайта е много готин според мен, а идеята за педалиерата меню е трепач.

Ха дано сега се завъртят и чужди инвестиции :)

Редактирано от liquid_death
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сайта е готин. :thumbs_up:

Единствената препоръка е, да се дублира и на български.

Нямам проблем да разбера всичко на английски, но все пак нека си държим на родният език.

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за всички коментари. Приемам всякакви критики, забележки, предложения и т.н.

Както споменах сайтът не е на български, защото е насочен навън. Тук вече знаем къде да се намерим, което разбира се не изключва дублирането му на български.

Като цяло идеята за сайта си е моя, включително за менюто, но не и техническата реализация.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видях си и моя по снимките! :happy:

Поздравления към уеб-майстора и Гален най-вече! Аз иначе при всяка възможност го рекламирам из мъглявия остров...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.