Jump to content
Българският форум за музиканти

Garland amps си има вече сайт


Recommended Posts

Българската народна марка лампови усилватели (и прочее играчки) Garland излезе с единия крак от ъндърграунда :) И вече си има готин, представителен сайт: http://www.garlandamps.com Честито на майстора! :) Ако творчеството на Галин не ви е познато от форума, сайтът му е още една добра възможност. Да го скъсате от поръчки, маниаци :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито за сайта и успех в начинанията! :thumbs_up:

Още не съм изпробвал както трябва последното му творение!

Скоро ще кача снимки и видео...

:cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за пожеланията!

Приемам вскякви коментари и забележки по сайта.

Няма го на български, защото тук знаете къде да ме намерите :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...честито и от мен...крайно време беше наистина...като гледам галерията доста от снимките са на ампове поръчани от мен...трябваше да си оставя поне един...или пък да взема някой ден да си поръчам нов...вече дори знам какво точно искам...и дори бих издал тайната на Л.С. ако някой се интересува от мнението ми за оптимално металски лампови усилватели...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aми колега ,ако поне малко прочетеш сайта ще разбереш ,че става въпрос за ръчна изработка по поръчка на клиента! :girl_witch: За какви параметри говориш? :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Честито Gregg!

 

Снимките, които си качил говорят достатъчно за твоите способности и възможности.

Когато човек види толкова продукти на едно място, му става ясно, че си си скъсал гъза от работа.

 

Пожелавам ти здраве, успехи и пари, защото не ще и дума, че това занимание е твоето поприще. :thumbs_up:

Редактирано от Slacoth
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

браво!

 

hot_head пак прегрява... много странно естетическо решение, колега, с тва множествено число на гарланд, тез "авторски права на схемите", тез модели... и тази емоционалност, ох, тази емоционалност! :girl_cray2:

 

иначе акъли и аз имам да давам, не е като да нямам. чисто откъм външен вид някои неща по сайта имат да се доизчистват, ама някой ако иска да ми слуша мнението, да каже.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.