Jump to content
Българският форум за музиканти

Ефекти за китара, произвеждани от съфорумци


Evtim Djerekarov

Recommended Posts

Помагаите кайете подробно как мога да си напражиа и ас за моята китарка ефекти моляяяяя трябжат ми ефекти ПОМОЩ схте откацха без ефекти ;)B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Помагаите кайете подробно как мога да си напражиа и ас за моята китарка ефекти моляяяяя трябжат ми ефекти ПОМОЩ схте откацха без ефекти :blink::crying:

:offtopic-001: Ти знаеш ли къде се намираш бе?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Помагаите кайете подробно как мога да си напражиа и ас за моята китарка ефекти моляяяяя трябжат ми ефекти ПОМОЩ схте откацха без ефекти :blink::crying:

няма такъв коментар :offtopic-001::crying::blink::hysterical: :hysterical: :hysterical:

 

като се замисля трябва по често да се пускат такива че смеха е полезно нещо

 

п.п. модератора може да ми изтрие поста

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ @ Overdrive

 

Абе то смешно, смешно, ама като му гледам поста.... Не се маитапи така че може наистина да го пробва...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ @ Overdrive

 

Абе то смешно, смешно, ама като му гледам поста.... Не се маитапи така че може наистина да го пробва...

Лошо няма... Един полу-гений по-малко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направих небезизвестния Smokey Amp. За тези които незнаят, това е мини усилвателче, 1 ват събрано в цигарена кутия :metalist: Ще постна и снимки:

 

97148_271_m.JPG

 

97149_275_m.JPG

 

Който иска - цената е 6 лева.

 

 

I kak go napravi :icon_shithappens: ak omoje obqsni

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

абе, пичове! гледам какви яки работи сте натворили. евала! :thumbs_up: аз съм от скоро в тоя занаят. свира на електричка и сега съм решил да си правя ефекти. имам дисторшън вече. чудех се обаче как да направя overdrive и wah-wah. ако имате схеми - помагайте.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тъй като от дотук прочетеното разбрах, че трудно ще станат ефекти като реверберация и т.н., кажете все пак какво още мога да си направя сам. и ще помоля схемите, които пращате да са добре надписани :thumbs_up: не да се чуда кое какво е и с какви парамерти. мерси предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен дисторшън,овърдрайв, компресор,нойсгейт и усилвател до някъде всичко друго е по-добре да си го вземеш от магазина.Схеми в интернет бол.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

със ток - пуска се по стуните - колкото е повече напрежението толкова повече е "жицата"

 

:wallbash::hysterical::metalist: Така определено ще се появи DC ефекта :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.