Jump to content
Българският форум за музиканти

Ефекти за китара, произвеждани от съфорумци


Evtim Djerekarov

Recommended Posts

п.с. Във Викиват има "ракови" кутии - мисля че 30 лв. за бройка

50 лв са и егати шкафовете.Трябва ми нещо по-малко и компактно.

Благодаря все пак.

Туй Електроинвест къде се намира?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, вчера направих един порст дистър(Easy Drive). Като за начинаещ Ду-Ит-Йорселф-джия мисля, че е добре.

 

Не ми се смейте на кутията тя е само веременна!

 

1841_063.JPG

1842_083.JPG

1843_087.JPG

 

Нямам семпли за съжаление

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята на темата, както можете да прочетете в началото, е да се подпомагат хората, които наистина ПРАВЯТ ефекти, които искат да рекламират. Но темата не е за "вижте какво си направих".

 

За случай като този си има тема фукня, както и цял подфорум за изработка и ремонт.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако темата наистина е за реклама,то тя влиза в разрез със правилата на форуам и по-специално правило номер 7,което гласи:

 

7. Забранява се рекламата чрез постове във форума както и спама чрез лични съобщения....

 

Заглавието на темата е "Ефекти за китара, произвеждани от съфорумци" така,че не виждам нищо лошо в това който има желание да споредли какво е зделал вкъщи.

Сам виждаш,че темата ФУКНЯ е за това кой какво си е купил,а не направил.

Редактирано от bratmito
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Активен D.I. Box

 

2.jpg

 

- входен импеданс: 100kR

 

- изходен импеданс: 600R

 

- небалансиран вход към балансиран изход

 

- изолация на входната маса спрямо изходната (предотвратява Ground loop)

 

- лесно преносим, със захранване от две 9v батерии (6F22)

 

- базиран на операционни усилватели

 

- конструиран с качествени електронни компоненти

 

- лесен за употреба

 

 

Цена: 55 лева

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Small Clone Chorus

14112007cz4.jpg

 

Представлява копие на EH Small Clone, със мод за плавно регулиране на дълбочината и мод за по-дълбок хорус, всички които са слушали Нирвана знаят за какво става въпрос :thumbs_up: - звука е по-различен от на популярните хоруси (подобни на) Босс - не е толкова стъклен, много по-топъл е и ефекта е повече в баса и средите, не във високите, което ще рече че много добре звучи и със бас. Захранва се с 9V батериика или адаптер. Има и тру байпас със светодиодна индикация

Редактирано от Overdrive
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
За да подпомогнем производителите на ефекти за китара, предлагам да се направи тема(във раздела за изработка влизат по-малко хора, затова тук, в китара), която седи във "Важно", където ако някой прави ефекти, които продава, то да постне там снимки и семпли от творението си, и да спомене цена. Така ще е по-лесно за всички да направят сравнения, и да изберат това, което е точно за тях. Аз лично след около седмица ще добавя снимки и семпли на моите творения, подканям всички да последват примера ми. Останалите съфорумци - моля не коментирайте ефектите, тази тема е просто за улеснение.

Моля модераторите за съдействие.

 

 

А ще дадете ли някакво инфо как да си направим,ако е подробно цена няма да иамте

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако някои може да ми предложи някакъв дист. които да се доближава максимално до звука на металика и да е мек понеже един роиател има метъл зона мт-2 и ми хересва много ако някои може да предложи негово копие ще е мн. добре :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.