Jump to content
Българският форум за музиканти

К'во кубе за 600 кинта?


AFTER-THE-RAIN

Recommended Posts

  • Отговори 87
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

другия вариант - чух в софия че Балев (майх така беше името му) праив ампове по поръчка.

 

Ето това ми излезе 440 лева от Балев. С говорител в комбо вариант излиза 500 точно. 30 вата е като мощност и кърти :) Само че дистъра трябва допълнително да си го вземеш самото комбо има лек драйв като за блус. За метъл си трябва драйв допълнително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

извинявам се цената е 578 защото " в нея не са включени разходи за доставка и мито" :)

 

 

ето инфото :

 

Edition Blue 60-R

 

Technical Specifications

 

- Preamp: Solid-State

- Channels: Clean & Overdrive

- Preamp Controls: Bass, Mid & Treble

- Master Controls: Master Volume

- Effects: Reverb

- FX Loop: Serial

- Connectors: Footswitch, Headphones, CD Input

- Power Amp: Solid-State, Current Feedback

- Output Power: 60 watts

- Speaker: 12" Celestion®

- Stageboard: FS-1 Footswitch

- Stageboard Controls: Channel Switch

- Weight in kg: 15

- Dimensions in mm: 490 x 445 x 270

- Special Features: Control Panel illuminated in blue

Редактирано от One_Voice
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли да дадете телефон и/или адрес на Г-н Балев, защото и мен ме вълнува идеята за custom-лампово кубе на достъпна цена :)

наистина, нека някой драсне координати на човека тук или на лична, не вярвам да се разсърди:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами вече на няколко човека дадох координати, но не съм го питал просто дали иска да му се публикува телефона все пак ми е неудобно, нека които иска на ПМ ще му го дам. Комбо вариантите му излизат към 500-600 лева зависи от говорителя който ще сложи. Иначе без говорител всичко излиза 400-450 лева. Мисля, че в момента има 2-3 30 ватови готови за продан те са бая силни между другото аз мойто вкъщи на половина почти не го усилвам че тресе стаята. Има и 100 ватови глави. Транзисторните също са много яки и са по 200-300 лева, за вкъщи и запис за идеални, за клуб също. Но това е мое мнение, все пак трябва да се отиде у тях и да се пробват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.