Jump to content
Българският форум за музиканти

Софтуер за вокал процесинг


HighFreq

Recommended Posts

Добър ден,

Искам да ви попитам (понеже тук има хора които се занимават с това) какво да използвам за обработка на вокала - пълен пакет (т.е. изчистване на шумове, поправка на някои фълшиви тонове и т.н.).Понеже тук намерих за масътеринга много полезни неща и вече си използвам Waves отлично :);) , но ми трябва и нещо за вокал процесинга, защото правя кавъри на известни песни и искам да стане що годе добре не само да запиша вокала и да сложа инструментала и да кажа че съм готов :) Искам да се получи прилично, защото аз мога да пея що годе добре (не съм музикален инвалид за разлика от някои хора на които им правят гласовете от мечка на славей :D )

Аз просто искам някой плъг-инче за лека корекцийка и ефектче на гласа (защото пак казвам не съм толкова зле че да рева като мечка :D ) и това е.

И искам само да споделя че използвах плъг-ините на Antares (И 15те) обаче ми изтече периода и сега незнам какво да правя.Изтрих ги с Advanced Uninstaller Pro от всякъде и от регистри и от всичко и като ги инсталирам пак са си ми със изтекъл период поне ако може да ми кажете как да си ги преинсталирам през 10 дена така че да ми дава по още 10 и т.н. , защото иначе кракнати в нета ги няма (поне не всичките).И още един проблем последен :) като ги изтрих сега с Advanced Uninstaller Pro-то и ги инсталирах пак освен, че пак са си ми с изтекъл период не мога да ги изтрия пак.Не мога с нито една програма да ги намеря пак (дори и от контрол панела) а незнам какво да правя, та поне ако някои знае как да си ресвам периода през 10 дена да казва или ако някои знае къде има пълния пакет кракнат да казва :) ако не да казва за някои други плъг-ини. Благодаря предварително и извинете че ви досаждам така обаче съм нов още!!!

Редактирано от HighFreq
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Всичко което изброи става с различни плъгини, но като за теб хората са направили Izotope Nectar. Всичко в едно, на мене много не ми харесва, но на теб дано ти свърши работа :)http://www.gregkocis.com/izotope-nectar-vocal-processing-toolkit/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко което изброи става с различни плъгини, но като за теб хората са направили Izotope Nectar. Всичко в едно, на мене много не ми харесва, но на теб дано ти свърши работа :)http://www.gregkocis.com/izotope-nectar-vocal-processing-toolkit/

Мерси много! :)

Може да заключите темата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Като ти изтече периода, направи нов акаунт и на него има още 10 дни, като свърши, триеш го и правиш нов. При мене се получи същото с Mixcraft, така я ползвам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.