Jump to content
Българският форум за музиканти

Guitar Pro


Mandalay

Recommended Posts

В Кейкуолк има такова нещо. Просто в "СТАФФ" менюто трябва да избереш какъв да е вида на нотите - за пиано, бас, ала бала ...

Редактирано от visiondann
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Извинявам се ако има такава тема но търсих 4 страници и нито следа...Та иска ми се да стане нещо като тема за това как да се разчитат таблатурите с подробно обяснение и качени снимки на въпросните знаци...Обръщам се основно към по-опитните и по-запознатите от мен(такива са почти всички)....Мисля че като цяло идеята ще е много полезна за всички начинаещи като мен който не ходят на учител или просто са си свалили таб и немогат да го изсвирят понеже не разчитат знаците...

Поздрави,Цвети

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здрасти! кво става? как е даскало? ето основните знаци:

h - hammer

p - pull off

b - bend string up

r - release bend

/ - slide up

\ - slide down

v - vibrato (sometimes written as ~)

t - tap (with strumming hand)

x - muted, struck string

 

между другото коя версия на гитарпро имаш? ако имаш 5 тицата прати ми линкче.

Поздрави,

Свилен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е на мен ми трябват обеснени как се прави не просто така смисъл на Английски и аз си ги намерих по-скоро как се прави...А иначе съм с 5-ца да в дата.бг я има...

поздрави

 

цвети

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е на мен ми трябват обеснени как се прави не просто така смисъл на Английски и аз си ги намерих по-скоро как се прави...А иначе съм с 5-ца да в дата.бг я има...

поздрави

 

Разрови се малко повече във форума. някой беше пуснал такава тема и всички тия неща бяха много добре обяснени, но беше отдавна и не си спомням кой беше. Ако открия нещо ще пиша. Успех с търсенето. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@PAIN много мерси прочетох един пост дето е обяснено сичко...Много благодаря и на @Lord_OF_Darknes който много много ми помогна колкото и некадърен да съм аз и да загрявам бавно той ме издържа...Мерси

 

Поздрави

 

Цвети

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:recourse: едва ли ще е скоро поне 2-та му част но все пак сичко става с мъчене...сега уча някои по-лесни сола напр. Sweet Dreams manson версията...Е нещо такова... :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

За съжаление не. Поне аз не успях да си харесам. Намерих 2-3 такива софта, като единия беше доста сносен, но... Като се има предвид, че самия Гитар Про има още какво да се пипа, а това си беше бледо копие... TuxGuitar му беше заглавието, повече инфо на САЙТА.

Оригиналния Гитар Про има вече версия и за МасОС. Друг е въпроса, че не тръгна като хората при мен, но може би е нещо от краковете за ОС-а и самия софт. В тоя ред на мисли може да пуснат версия и за Лин. Ама надали. Просто няма толкова юзъри, да не говорим пък дето ще платят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.