Jump to content
Българският форум за музиканти

Guitar Pro


Mandalay

Recommended Posts

  • 5 months later...

Имам Гитар Про 5.2, със сложени и 3те RSE, но като пусна който и да е gp-файл, който имам на компютъра, свирят само китара бас и барабани. Неща като вокали, стринг-оркестри, пиана и всичко останало не свири. Само китара, бас и барабани. Кажете моля как да го оправя, защото хич не съм доволен... И това се случи ако не се лъжа като преминах на 5.2, но не искам да се връщам на 5.0, защото имам много файлове, правени от мен, който няма да могат да се отворят. Помагайте моля.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разкарай RSE-то, и аз му се кефех отначало, ама осъзнах, че е много по-добре да си караш на чисто MIDI, както си го изкарва звуковата ти карта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...

Инсталирах програмата само за да видя какво представлява, обаче няма никакъв звук. Някой друг да е имал този проблем или да знае как да се реши?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Провери си настройките - какви устройства на какви портове са сложени и съответно файловете към какво сочат. Също дали си пуснал малоумието RSE или само на МИДИ караш. По дефолт всичко тръгва, ама... знае ли човек при теб как е... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Хора голям проблем-лоша работа,точно когато не трябваше.Когато си пусна някакъв трак на ГП....всичсоси върви,всички канали са увеличени...а не излиза никакъв звук!!някакви идеи?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С риск предположението ми да звучи обидно тъпо, провери ли си секцията от Volume Control, която отговаря за MIDI звуците (при мен е SW Synth)? При мен, когато си пусна експортиран MIDI трацк през Media Player, автоматично мютва SW Synth-а и после трябва да си го вдигам пак ръчно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

От къде да си извадя бързи бутони, с които да задавам начало и край на участъка, в който искам да "циркулира" парчето?Тъй като за пръв път имам такъв проблем, не е изключено да е бъгната версията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.