Jump to content
Българският форум за музиканти

Guitar Pro


Mandalay

Recommended Posts

Има го ама е неактивен щото има само 16 лийчъра без никъв сийд :read:

 

Аз съм с молба... Някой може ли да даде user id и key id щото аз си свалих нео което няма... странно но поне не беше повреден архива... Ще помисля къде мога да го ръгна щото беше само 160 мб бтв със се РМС енжина въпроса е че кей-ове ми требват за да го подкарам... Някой ще дари ли на нуждаещия се :godbless: :wall: <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нема edit <_<

 

Ми пуснах да лийчвам от туинс-а така че ако там има ще се справя и сам :) иначе не е културно по прнцип като лийчнете нещо да не го сийднете на някго другиго бе хора :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вече го дръпнах от туинса сега има доста сеед така че теглете много е добро..има голямаа разлика много реал ми звучи:metalist:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опа, аз още тази сутрин го качих в twins-а, забравих да уведомя :cheers:

Ама от такива кат тебе ни писна. Като и качил нещо сийдва поне 24 часа. Или го прави както трябва или не се занимавай.

Ъ, какво? Не схванах... какво съм направил точно? Пуснах да дърпате Guitar Pro 5? Извинявам се, не трябваше...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опа, аз още тази сутрин го качих в twins-а, забравих да уведомя :cheers:

Ама от такива кат тебе ни писна. Като и качил нещо сийдва поне 24 часа. Или го прави както трябва или не се занимавай.

Ъ, какво? Не схванах... какво съм направил точно? Пуснах да дърпате Guitar Pro 5? Извинявам се, не трябваше...

требе и сиид , бате

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Естествено, че сийдвах. Какво да направя, че налазиха веднага 15 лийчъра. Не съм фрий сървър все пак.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз я пробвах за малко, но нещо РСЕ-то никак не ми харесва.

Китарата ми звучи повече като пръдня отколкото като китара.:greenball:

Пробвах различните саунд банки и ефекти, но нищо не ми хареса като звучене.

МИДИ-то се справя по-добре, поне според мен.

 

Като цяло по-ми харесва от старото ГитарПро, но това РСЕ ми прецаква звука много яко...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен като звук но с изключено РСЕ ми харесва повече от старата версия.

А иначе самото РСЕ според мен е неуспешен опит за реалистична симулация на китарен звук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега ще опитам да го сваля и аз. Това RSE предполагам ще е голяма боза. С Jurgen GM 2.0.sf2 си звучи просто супер!!!

 

Много по-добре щеше да вложат малко усилия (както тайно се надявах) да вкарат поддръжка на VST плъгини, ама... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда, доволен съм. Окълцват се безпроблемно глупостите. Имам работеща (без кухото RSE) версия на Guitar Pro 5. Само ънзип-ваш и тръгва (инфото за лиценза пак си е в .ини файла, заедно с настройките)! :)

 

П.П. Ако някой закъса за свирка. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.