Jump to content
Българският форум за музиканти

Guitar Pro


Mandalay

Recommended Posts

Бе то хубаво мулето ма аз съм индианец и нещо не ми се получава! :)

Ако някой го има да му давам майл да ми го прати,или да дава линк.... :):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

интересно никой още не го е качил някъде...

ам то и аз не се сещам точно къде да го кача (остават още 15ина минути докато го дръпна) защото в 200MB тъй че само ми кажете къде и ще го кача няма проблем :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз свалих демо версията от официалния сайт, в момента дърпам и пълната от мулето.

 

В интерфейса има значителни промени, повечето от които лично за мен в отрицателна насока, но може би е въпрос на свикване.

 

По-добра е доста от четворката, а семплите на сайта са МНОГО обещаващи. Искрено се надявам, че до утре вечерта ще го имам :)

 

@Ohial Ixela data.bg, twins-torrents.com... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ликувай народе! Свалих го, но понеже набарах някви видео уроци и тегляа междувременно пък и не мога да качвам в дата.бг! Вероятното му бъдещо местонахождение ще е vlex.data.bg или store2.data.bg/vlex както ви е по-удобно да го запомните засега там има един урок на анди тимънс... Ми тва е засега от мен. Като открия как да го хостна ще пиша пак да знаете да черпите :godbless:

 

 

Айде и със здраве

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И понеже функцията 'едит' не работи, пускам нов пост.

 

Набарах GP-то в някакъв чужд торент, до час ще го сваля и ако е OK ще го метна в twins-а.

 

Вчера и онзи ден свалях разни от мулето, ама всичките се оказаха broken archive, holy fuck...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Семплите от RSE звучат определено обещаващо! В момента и аз свалям един архив от мулето, дано не се окаже прецакан...айде някой като го качи на сървър да се обади!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва 10 човека си го свалиха от различни места....ма никой още не го е качил някъде! :lol: Айде народееееее:cheers:Да го видим верно ли е толкова добро колкото обещават:beer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опалю искам да се извянувам официално че така ви въодушевих ама се оказа че архива е повреден... Пуснал съм още два релийса да се свалят дано те поне се окажат читави :cheers:

Редактирано от vlex
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опа, аз още тази сутрин го качих в twins-а, забравих да уведомя :)

Ама от такива кат тебе ни писна. Като и качил нещо сийдва поне 24 часа. Или го прави както трябва или не се занимавай.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е там в туинса ми вика че трябва да чакам 4 часа........бил съм още нов........кви са тия глупости!? :) Качете го на някакво достъпно място!?:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.