Jump to content
Българският форум за музиканти

Guitar Pro


Mandalay

Recommended Posts

Е това е - човек като не знае как да попита за нещо, седи и се излага, повтаря си темите, а и занимава, излишно, (с глупости), тези около себе си :blink:

Редактирано от ...taka li e? - a taka.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Искам да попитам как на Guitar Pro 5 да си обърна струните на грифа защото на акустичната китара тънките са отгоре а трябва да бъдат отдолу и това много ме обърква за това моля ви кажете ми как да обърна струните така че тънките да бъдат отдолу а дебелите отгоре

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най лесно е когато съсдаваш нов проект или нов канал да ги зададеш. Иначе ти на акустичната да не ги дърпаш с лявата ръка? :D

Редактирано от guitman
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич знам само как да сменяш типа китари(грифовете в случая) и да сменяш ръката :)

 

 

Ами както е самия гриф на работното табло в десния край има един знак (<--->)

И от там си сменяш Лява или дясна ръка :cheers:

 

А до този знак от ляво има едно падащо меню там може да си избереш типа китара :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

как мога да включа китарата си към компа,и да свиря вместо някоя от партиите на" гитар про табулатура", и може ли да стане изобщо,извинявам се за новобранския въпрос ,но всеки е започнал отнякъде:surprise:))благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да може

аз така правя понякога

даваш муте на китарата на гуитар про а твоята си я пускаш да се чува или директно или през гуитар риг(аз използвам и 2-та варианта,директно обаче с процесор през лине ин )

 

на един колега обаче му правело проблем като включи гуитар риг и гуитар про....незнам при теб как ще е,ама при мен няма проблеми...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да може

аз така правя понякога

даваш муте на китарата на гуитар про а твоята си я пускаш да се чува или директно или през гуитар риг(аз използвам и 2-та варианта,директно обаче с процесор през лине ин )

 

на един колега обаче му правело проблем като включи гуитар риг и гуитар про....незнам при теб как ще е,ама при мен няма проблеми...

Ако е пуснат Rig Kontrol 2 няма да има проблеми. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си "мютвам" едната китака, пускам си компа през едното кубе и на другото субе китаркаа ми минава през процесор и всичко е ОК!!! А пеинципно съм пробвал в същият варинт но само през едно кубе и пак става прилично!!! Е там малко се поразмазват нещата, но ако се пипне мъничко може да стане добре!!!

 

УСПЕХ!!! :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си "мютвам" едната китака, пускам си компа през едното кубе и на другото субе китаркаа ми минава през процесор и всичко е ОК!!! А пеинципно съм пробвал в същият варинт но само през едно кубе и пак става прилично!!! Е там малко се поразмазват нещата, но ако се пипне мъничко може да стане добре!!!

 

УСПЕХ!!! :)

 

нищо не ти разбрах :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Искам да помоля някой който се занимава от дълго време със музиката т.е. с композирането..идеата ми е някой който разибра да направи няколко песни на Guitar Pro за групата ми таи като ние още неможем да композираме добре..стилът на музиката е Punk Rock като Blink 182..ако има някой който да помогне да пише ЛС много ще сам благодарен :):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Човеко, предполагам много добре знаеш, че композирането на авторска музика е много скъпо платена услуга. Моят съвет е да се тествате с някои по-леснички неща като за начало и да качвате нивото на трудност заедно и така да постигате по-сложни авторски изпълнения като композиция с този софтуеър.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Това е супер баламски въпрос, но нещо нещата не се получава при мен.

 

Някой знае ли как в GuitarPro да си транспонирам песен, която е в Ре# в Ми?

Ужким знам как би трябвало да се направи, но проблемът е, че нищо не става когато го направя. :icon_shithappens:

 

Сложих тунинга на китарата в трака от D# в стандартен Е, но това не промени нито питча на тоновете, нито графичната презентация на нотите - демек, файда йок.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.