Jump to content
Българският форум за музиканти

Guitar Pro


Mandalay

Recommended Posts

Имаш РМ. Ънзип & Рън (само си инсталирай и фонта, за да ти се виждат нотните знаци и трайности). Да почерпиш! :green:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Търся програма, с която да мога да отворя един файл с разширение .GP4 . Ако някой знае коя програма ще ми свърши работа да пише. А ако даде и линк към нея супер!!! :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...

Значи въпросът ми е .. как да направя програма да ми показва само актуалните акорди,който се свирят в момента(червените) и да не ми показва предходните(белите),защото така само ме убъркват. или ми дайте някав съвет да си направя програмата да ми показва най-добре актуалните акорди,ако може и по-бавно.

Благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шефе, можеш ли да залепиш една снимка за пояснение, че аз не разбрах на кои акорди казваш бели и на кои червени. Инак с радост ще помогна! :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи искам да си направя програмата,като заредя 1 фаил gp3,gp4 като си го пусна да ми показва само актуалните акорди ..,а не тея дето са с белите букви..(следващите акорди),искам само червените .. да ми ги показва без предните..,ако знаете от къде може да се направи къжете къде се бърка в settings да си го оправя,Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко трудно схващам аз, но ако имаш предвид върху пиано-клавиатурата да не се виждат предстоящите и отминали ноти/акорди (които са като празни червени кръгчета) - мисля че няма как да се настройва точно тази гъзария...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това нямаше ли го вече, някъде :think:

... и май там пак не успя да обясниш за какво говориш :think: :think: - дай поне един една картинка, че да те разберем :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами виж сега: над фретборда има няколко бутона |<= =>| Show [....] | .......

На теб ти трябва въпросното Show [....], кликни го и си харесай опцията от падащото меню :cheers:

 

Ето и кртинка:

gp5.jpg

 

gp52.jpg

В случая се вижда само следвашият/-тите тон/ове, ако се избере Show[beat]+[bar], показва целия такт ;) Show [beat]+[scales] е доста интересно, въпреки, че все ме мързи да го разгледам по-подробно ;)

 

Дано да съм помогнал ;)

Редактирано от NamelessOne
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.