Jump to content
Българският форум за музиканти

Europe - Open Your Heart


Recommended Posts

4shared

 

Наистина който има мерак да ги запише и да ми ги прати, че много се кефя на това парче и според мен записа стана !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е вие пак са и*ете неправилно ве ! 33 видяли- нито един не писал.. Коментирате разни простутий, а качественото не....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето, коментирам, радвай се. :D

Не я бях чувал тази песен, но ми хареса. Лийд звукът е страшен, а чистите китари ти ли си ги записвал, или са от backing track-a? Винаги съм се кефел тайно на безупречни чисти пасажи. ^_^

Дано се намери мераклия да зейне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Чистите китари са от Musiclab Real guitar 2 няколко 12 струнна и още няколко паннати и смачкани с реверб и хорус на сенд. Радвам се, че ти харесва

Не се занимавам с некадърни бек тракове, всичко сам си правя

Редактирано от yellow nEuphoria
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако става дума за програмата, на която Джеф Абът прави демонстрации с keytar в Ю-тубата, се издигаш още повече в очите ми. :bravo:

Между другото ми хрумна, като идея за вокал, да направиш един международен колаборейшън с ето тоя пичага.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

викаш пич съм а... Сега ъпдейдвам файла играх си със солото, пък за риф китарата, чудя се дали да не я направя по метълска, ама все пак 80те с 80тарско смесване не отива на саунд като на металика, ама ще пробвам, че тоя страт

не се връзва много май в картинката..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С голямо желание ще я пробвам ,ма като знам къв ще е резултата .....ще се смеем дружно.Но все пак ще пробвам после , и текста ще го сричам . За сведение ,че съм фен и колко не мога да пея -

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Между другото дигаш ги високите, явно нямаш ташаци :D ... Темпото на моя инструментал е едно към едно с оригиналната mp3ka... доста си играх, ама има програми за всичко... Айде пробвай я, поне ти се опитваш, другите като се праят на профита а само се крият

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Треее да ти кажа че след 5-тата минута мъчение гласъ ми спада надолу и си ебава майката, ма го измъчих криво-лево колкото да науча песента.Проблема е че твоя плейбек е по-бавен и треее да натамънявам наново вокалите, а мислех че е с оригиналното темпо. За сега чуй резила с оригиналната песен.

 

http://www.4shared.com/audio/sA2cghXN/heart.html

 

 

а и текста още ми убягва.......достатъчно ли се оправдах?

Редактирано от yakiya
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво!Благородно ти завиждам за барабаните-не съм чувал по-добри семпли от форума,барабаните са голям процент от добрия акустичен саунд, а това е болната ми тема.Китарите ми харесват, не се притеснявай за сeмплираните real guitar, само българския Игор Пресняков да не те чуе(той знае кой е), че са семплирани.Говоря за чистите в началото и края.Солото има много готин саунд.Всичко е супер, пожелавам скорошно намиране на вокал!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Парчето е жестоко, а ти си номер едно в това, което правиш. Не съм голям разбирач, даже никак, но това което чувам е жестоко. Научих, че Europe готвят нов албум за есента и се надявам да има още много такива страхотни парчета. Аз скоро открих соловите албуми на John Norum и станах още по- голям фен, особено на този с Глен Хюз. :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси много! Опитвам се винаги кавърите или там каквото правя да го правя на много високо ниво. Странно никой не ме е учил да смесвам, просто си знаех за 1-2 години съм стигнал ниво такова, че всяка песен докато я чуя знам с какви интструменти е, какви ефекти и най-якото е знам как да го направя почти същото и то само с програми с компютър. Важното, че си правя кефа !!!!!!!!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Инструменталният кавър е станал доста, доста добре. Вокалите, които предложи колегата, особено с оригинала на Europe отзад също не са лоши. Стельо, ако ти се занимава да я сваляш с някой и друг тон, може и аз да се пробвам green_flying.gif.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.