Jump to content
Българският форум за музиканти

Секс и глас


basistka

Recommended Posts

Я да споделят момите...

Днес е Петльовден и такива признания само ще разведрят напрегнатата трудовашка атмосфера.

 

А който си може да пее - нищо не би трябвало да го ебава!

Тъй ли...?

Някои ебаването има дава /даваше/ неподозирани висоти...

Бог да ги прости.

:greenangel:

 

Ако всеки път, когато посягаш към ближната или към самия себе си, възниква знак СтопЪ!, музиката не нам дали ще намаже, но разните там психосексиатЪри ще облажват мощно.

 

Мейк лов, нот риболов.

 

Алфи, знаш ли го тоя лаф?

"Хубави крачета...Мммммм!...

В колко отварят?"

За секса - добро или всичко.

 

Мен много повече ми влияе пенливата хмелна напитка и воят на непостижимите висоти, отколкото някоя друга медуза...

Но певците си знаят. Ние, от хора на коларската задруга... :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз да се изкажа по въпроса....След секс човек се чувства физически -омекнал(ако мога така да се изразя).Това е защото мускулите се отпускат.Гласните връзки са мускули,следователно и те заленяват,в следствие на което гласа пада и реакциите стават по-бавни.Това е!

Извода е -НИКАКЪВ СЕКС! :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е па то на4и за вси4ки важи!;) Хехехеххе;)

 

Мдааа....Особено за барабанистите е много коварно.Ти представяш ли си барабанист с бавни реакции! :jazzband:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз да се изкажа по въпроса....След секс човек се чувства физически -омекнал(ако мога така да се изразя).Това е защото мускулите се отпускат.Гласните връзки са мускули,следователно и те заленяват,в следствие на което гласа пада и реакциите стават по-бавни.Това е!

Извода е -НИКАКЪВ СЕКС! :jazzband:

 

 

По-скоро - никакво пеене!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

въпреки че темата е минала в хумора, да добавя нещо по-същество:

освен преподавателите в музикалната академия и

тези в театралната познават ако си правил секс предната вечер - гласът е спаднал...

не знам обяснението, от личен опит мога да кажа - гласът е по-дълбок...

и за мъже и за жени. от личен опит - мисля че няма разлика с маструбирането. и че всъщност гласът става по-богат след секс!

все пак - най-добре е да пробвате - всичко е индивидуално...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък мился че е според зависи, ако ще се пее някакъв дет метъл или хард рок примерно си трябва доста енергия , и не е добре преди пеене да се е*е.

Но ако е за баладки, лиубовни песни , такива леки неша, секса успокоява и няма да ти се прииска да строшип китарата в някоя глава

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако си правил секс предната вечер - гласът е спаднал...

Въй, въй, въй... чак сега разбрах защо винаги съм харесвал ниските женски гласове :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:metalist::wacko:

 

от секса , наркотиците и пиячката нема нищо по свято за металара тъи чи пиити пушети и ибиети.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ви е*а и смислената дискусия.... Вместо да дискутирате, що не вземета да поекспериментирате? Удряте го на сексуален пост една седмица и записвате едно парче. Следващата седмица минавате в графа "Разгул" (не забравяйте предпазните средства) и пак записвате парчето. Сравнявате двата записа и ще откриете как по дяволите действа секса на гласа...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ви е*а и смислената дискусия.... Вместо да дискутирате, що не вземета да поекспериментирате? Удряте го на сексуален пост една седмица и записвате едно парче. Следващата седмица минавате в графа "Разгул" (не забравяйте предпазните средства) и пак записвате парчето. Сравнявате двата записа и ще откриете как по дяволите действа секса на гласа...

Някой от нас сега сме само в сферата на теориите :wacko:

Ако има някоя форумка желаеща да поекспериментира с влиянието на секса върху гласа да ми пише :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз да се изкажа по въпроса....След секс човек се чувства физически -омекнал(ако мога така да се изразя).Това е защото мускулите се отпускат.Гласните връзки са мускули,следователно и те заленяват,в следствие на което гласа пада и реакциите стават по-бавни.Това е!

Извода е -НИКАКЪВ СЕКС! ;)

 

 

По-скоро - никакво пеене!

Ами! Никакъв секс!Ще си пея колкото искам ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.