Jump to content
Българският форум за музиканти

Секс и глас


basistka

Recommended Posts

Ехо,

това е важно. Не само запазва жизненост, сили, но и придава на гласа един интимен ЗАРЯД, дето бръква до сърцата и под полите.

!!!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако уловиш и впрегнеш сексуалното напрежение, усетиш сам силата му и я насочиш към публиката, с деликатен и докосващ допир на звуковите вибрации, ще ги побъркаш всичките!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съвсем случайно... ех, как затворих тая страница... абе ей сега попаднах на един материал, дето пишеше, че свирките били много полезни за певиците (и певците... :rolleyes: ). Сега се сетих, че и една позната оперна певица ми каза същото, преди време... Това е съвсем сериозно! :read:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да допълня... :):D:D:rolleyes::lol:

Свирка не е равно на мастурбация - за певиците говоря.

Т.е. - правете свирки, преди участие, ще ви е от полза... :stop: но не мастурбирайте, докато изпълнявате "инструментала" :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата е извадена от коша и рециклирана. Можете да продължите дискусията, но се придържайте към темата - без глупости и без да се търкулите по XXL наклона, колкото и да е стръмен той!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааа, радвам се, че я изкарахте от коша! Абе басистке, това мислиш ли, че важи и за жените? Според мен повече важи за мъжете, щото те по-скоро отделят енергия при секс, а жените по-скоро приемат? То не че ме вълнува толкова, щото аз мисля, че съм от първите, ама така, да питам.. И другото, дето некой вече попита - как точно го правиш това насочване на сексуалната енергия, кажи да се пробваме и ние..? За свирките - полезността им свързана ли е с поглъщането на определен вид материал, койте е резултат от тях, или просто така?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ХИПЕР БЛАГОДАРЯ!

 

Не подценявайте темата. Човешкият организъм е една цялостна завършена и автономно работеща система-чудо. Всяко едно въздействие рефлектира на всички останали параметри, за да се установи динамичния баланс.

Еякулирането променя биохимията както и месечния цикъл при жените. Тогава при певиците гласът се смъква

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе поназнайваме ги и ние тия неща.. ама работата беше за мастурбацията при певиците май, а при тях еякулация няма (или поне не в смисъла на тая, която е при мъжа..). а и другото, което ми е по-интересно, дай-некакви техники за овладяване и насочване на тая енергия.. предполагам ще са я някакви тантристки, я даоистки, я нещо подобно, ама ми е интересно дали ти ги прилагаш и има ли ефект?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да добавя - за да не прозвучат предишните ми два поста като заяждане - съгласен съм с изложеното от басистката мнение и точно за това ми е интересно за повече детайли..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм съгласен че на мъжете пречи секса преди изява, но пости са необходими около 10тина часа преди това, не чак дни...

За жените не знам, и според мойта логика една жена би пяла по-добре и покорила по-лесно публиката ако се е ч*кнала преди изявата, ама не съм сигурен.....

Иначе за насочването на енергията - май Ковърдейл знаел бил как... Ама на мен не ми действа B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аве друго си да изклатиш някой мома преди концерт.

абе така е, ама ако ще пееш не е добре. Иначе ако само свириш е екстра, съгласен съм и с това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пък аз мисля, че и за свирене и за пеене не е добре.. Е освен ако не си го правил от 3 години и не мое си намериш място от нервност (Терапи си имаха едно време едно такова парче - Masturbation saved my life..) А между другото, басистката е написала, че мастурбацията е вредна.. Това значи ли, че е имала пред вид и секс, или специално мастурбацията?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.