Jump to content
Българският форум за музиканти

Трио Мио Фио - Барараца


Recommended Posts

Напълно сериозно, искам да попитам:

добре де, сърдим се на чалгаджиите, че "влизат" в рока, ама след това парче, би ли погледнал Сашо Романа в очите?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Ами Сашо Роман го прави автентично, а това което си пуснал не е нито пародия, нито e стилно, нито e забавно. IMHO

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Истината е, че и за "конспирация" не става.

Андрейчо, примерно (дет метълистът, който беше обсъждан тук скоро с хитът си "Хрус-хрус") прави това с Любов и то си му е в кръвта. В случая виждам талантливи музиканти, които са решили да направят ебавка, но някак си, тя звучи твърде претенциозно - нито едното, нито другото. Ако "таргет-аудиторията" ви е пияни метъли - ми, писна вече от подобни изцепки - бяха модерни когато излезе "Радка пиратка" и още 2-3 години след това.

 

Не разбирам какво и защо сте направили, но Андрей е супер, да повторя. А бе, не ви се е получило, според мен.

 

...а Сашо Роман е Титан и един от малкото истински музиканти, изобщо. Примери за други: Дивайн (диското от 80-те), Леми Килмистър...

 

(Малко ми е болна темата още от бичето - направи се на простак, стана известен и вместо да се върне към корените си и да покаже истинската музика, продължи да прави лайна, които не успяха. Тъй де - вие направо от лайната почвате и няма какво да кажете/покажете. Поне едни цици сложете, да има скандал ;))

 

Слушам такава музика ("класиките") и издишате!

 

Дано не ме разберете погрешно, отново :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Велко, Вееелко! Велко, не ви е добра вокалистката. Слабичка ви е вокалистката. Не е...."

 

Стойко, според мен тоя не може да пее чалга. И може би не само чалга. За инструментала не мога нищо да кажа, защото не знам каква е била идеята, но поне според мен много бие на рок - предимно се чува китара и соло барабан а ла Saint Anger.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.