Jump to content
Българският форум за музиканти

A Zildjian


Recommended Posts

некой барал ли е го е това, има възможност да го чуя едва след като го платя,цената за такъв чинел ме устройва перфектно,обаче само ако ми хареса. сплешове не съм чувала,само крашове и фус ,съдейки по крашовете трябва да си заслужава 100-те лв. от по новата обновена серия на аведис е.

Редактирано от AccesS
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чувал съм такъв само че 10".Не звучеше никак зле,но беше доста нисък като тон,в сравнение със стагговете около него де.На вид е доста масивен.Дебел е колкото два стагга. :) Друго не си спомням,но това все пак е за 10",не забравяй.Скоро може пак да го чуя и ще му обърна повечко внимание.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При Пепи има 10 или 12"-продава го Едмонд Димирджиян.А защо го продава след като току що си го беше поръ4ал/без да е 4увал такъв/-именно както спомена и Бонзо.....дебели4ък е и.....просто не зву4и-твърдо,сякаш е рязан 4инел,не зву4и като сплаш.А така исках да си го взема,но ме дръпна на една страна Пепи и ми каза да не го копувам,а и цената е една....220лв. :blink: Абе,такива работи,който има френдове-от 4ужденеция :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хм.. май нещо ме разубедихте да го взимам без да го чуя,само че пуста география.... цената на която аз ще го взема е 100лв ,даже не съм се пазарила,човека е познат ,едвали ще ме прекара да ми прати нещо друго или нещо счупено,каза ми че чинела е като този от снимката по горе.. ще изчакам още малко някой да пише пък тогава ще реша

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мацка,вземай го,4е ина4е 4овек съжалява ако изпусне такива добри оферти :) Я виж дали е това: http://www.musiciansfriend.com/product/Dru...tp=1&sku=443839 Мисля,4е и запис на звука може да се свали,само не знам как.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам абсолютно същия и съм много доволен, незнам как ще ти звучи в комбинация с другите ти чинели... Взех го по-евтино, но човека ми е приятел, плюс това беше на зор... Май цената си му е нормална.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами какво д акажа класика в жанра....много ссъжалявам че едно време не си взех и такъв,пробвах го в комбинация с К Splash 10'' и заедно звучаха убийствено но за мое съжаление успях да си купя само единия....Препоръчвам го на всеки,а ако ви се струва нисък опитайте със същия но 6'' - той също звучи прекрасно

Редактирано от darmonko
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хм.. май нещо ме разубедихте да го взимам без да го чуя,само че пуста география.... цената на която аз ще го взема е 100лв ,даже не съм се пазарила,човека е познат ,едвали ще ме прекара да ми прати нещо друго или нещо счупено,каза ми че чинела е като този от снимката по горе.. ще изчакам още малко някой да пише пък тогава ще реша

Аз не мога да схвана едно: Ти фалшива ли си или си истинска??? :( И това Той ли е или е Тя....и те свирят ли на барабани или не???

Бах му объркан съм :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала, че има и мацки на тупаните! Допълнителен стимул за излизане на сцена с колкото се може повече групи. хаааахаха! :))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За сплеш препоръчвам A Custom....няма такива сплешове просто..едно време Fake имаше една 10-ка....просто зверщина :D

само че беше осмица и беше брутален особенно на фона на аматито :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.