Jump to content
Българският форум за музиканти

Къде да намеря лютиер


Recommended Posts

  • Отговори 114
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Някой ако ми даде кординатите на маистора Иван от Пловдив: улица (как да ида щото не сам от Пловдюв :green: ), телефон: много ше му сам благодарен. Че тука от 1 месец го издирвам :D

Ай мерси ;)

Мобилния телефон на Иван Вълчинов е 0898 812 599, домашния е 032/ 954 868.

Живее много близо до Панаирни палати, за по- добра ориентация х-л "Марица".

Най-добре му звънни по телефона.

 

Успех!

;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Добре момчета, искам да си направя ел.китара по поръчка.от софия съм, моля дайте ми точни координати на мйстор лютир които работи бързо и точно и на приемливи цени че става дума за flying v с floyd rose по модел на Alexi Layho.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Има ли край Бургас някой лютиер? Трябва ми спешно за оглед и поправка на грифа! Моля пишете на ЛС!

Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...
  • 9 months later...

Ако някой се интересува за тамбури от всички видове:бай Стефан от Габрово.

 

Моля те кажи ми къде точно да намеря бай Стефан,телефон и прочие.Много е важно!!!Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля те кажи ми къде точно да намеря бай Стефан,телефон и прочие.Много е важно!!!Благодаря!

 

Бай Стефан живее в квартал "Ябълка", 50-ина метра по-нагоре след отбивката за пистата за мотокрос.

Ако не можеш да се ориентираш по това описание, просто иди на Ябълка и питай за него.

 

Поздрави,

Христо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля те кажи ми къде точно да намеря бай Стефан,телефон и прочие.Много е важно!!!Благодаря!

 

Бай Стефан живее в квартал "Ябълка", 50-ина метра по-нагоре след отбивката за пистата за мотокрос.

Ако не можеш да се ориентираш по това описание, просто иди на Ябълка и питай за него.

 

Поздрави,

Христо

 

 

Мерси, в краен случай ще отида при него.

 

Поздрави,

Мишо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Костадин Димитров - Нова Загора - /BassТraffic - във форума/ - ГОРЕЩО ПРЕПОРЪЧВАМ :butcher:

Редактирано от oldman
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

С риск да се повторя - Диката от Пловдив(Dikata във форума) - феноменален лютиер.

( http://www.dikaguitars.com )

Редактирано от Evtim Djerekarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятели, препоръчайте някой лютиер от София, който спокойно да ангажирам с попипване на гриф на бас и смяна на позиции (изпилване или и аз незнам какво.. бражди зверски тук там). ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пише човек който е видял 2 и 200.На всички момчета които ,или изкат да им се направи китара ,или, да им се пипа нещо по нея безпристрастно препоръчвам Костадин от Нова Загора или Иван от Пловдив.Правил съм опит с други,но то са тешкарлъци,чакане и губене на време/а времето е пари,казвам го за по-големите защото разбират за какво става на въпрос/.Не питайте старило а питайте патило!Вярно ,неудопството е ,че праштах китарите по пощата,но работата стана перфектна и по- бързо,от колкото като ги оставих на място и чаках две седмици и нищо не стана.Спорет мен не е важна славата а работата,защото на нея се гради славата,а от високо като паднеш много боли.Това за мен са хората които отговарят на професионализъм,точност,коректност.Горещо ги препоръчвам,с Иван съм се виждал веднъш да си взема китарата а с Костадин контактувам само по телефона,но е страшен майстор.Това е мойто мнение.Вие си избирате.

Поздрави на всички.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+ 1 за Костадин :thumbs_up:

Действително и аз имам горчив опит с известни ''майстори'' - 3 - ма на брой, и чакането е най-малкия проблем. :greenball:

...и то за дребни ремонти.

Костадин е от хората, които никога няма да наложат мнение и ще изпълни всичко така, както сте се разбрали.

Изключително любезен и възпитан човек, който знае, може и разбира материята наречена ел.китара.

Това което направи с моята китара и ми угоди на всяка моя прищявка, най-вероятно нямаше да стане с друг лютиер.

...а чакането щеше да е безкрайно.

 

...за повече инфо цъкни на линка в подписа ми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, научих много информация за лютиери, от различни градове,но малко кординати. Дайте конкретно адрес на ателие, тел. а не само, колко са добри. А имам и един въпрос. Искам да си занеса китарата на лютиер, с цел да я прегледа :godbless: за да я "понастрой" тоест, да прегледа грифа, прагчетата, адаптерите, електрониката и след корекциите да извлека максималното звучене на китарата. При кой, в София може да стане това ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.