Jump to content
Българският форум за музиканти

Малко Нови Неща От Мене :))


Recommended Posts

  • Отговори 30
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ти ме размаза човече! Просто са MASTERPIECE!!! Саунда е велик изпълнението също!

 

Евала! Продължавай все така да ни радваш с такива парчета

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Hi и от мен :D

аз ги свалих още оня ден , ама чак сега ще пиша :)

като цяло - :) рокс ;)

ако много искаш критика -> може би са малко еднообразни ... като идея и композиция са си супер , но цялостния продукт като чуеш 4те песни някак се набива ! аз бих включил просто още някой инструмент или вокали , не просто за фон ами с няква роля тук-там ;) ...

п.с. критиката е от гледна точка ,че слушам нещо професионално , все едно съм си го купил :D ... ако го гледам от любителска гледна точка -> както казват останалите :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за кометарите ....... има мноооггоо още да уча както с китарата , така и за звукозаписа.Акустичното парче съм записвал с акустичната си китара и един PC микрофон Trust.Микрофона е ужасен , но с голям мерак се опитах да направя нещо.Аз и сега кто го слушам се усеща страничният шум и ми се струва че китарите си гобят динамиката ама тва е от микрофона.Използвал съм четири-лентовия компресор na Stainberg и малко Reverb.Приемам критиките ... напълно ... и ще гледам следващите неща да са по добри!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

;);):lol::D;);) брао брао нннннема да коментирам повече. ако тръгна да анализирам все ще открия нещо, но критиците са неуспели музиканти за мен така че не смятам да попадам под тази категория :cheers::dance:;)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези нови линкове вече се виждат и от чужбина.За съжаление трябваше да компресирам инструменталите поради ограниченото място.

 

Free_Emotion

 

The_Spring_Dream

 

Breaking_The_Mist

 

Secret_Key

:) :violin: :wall: :P:P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А така , видя ли сега чак в испания ги слушам :( Трипод-а дцън тука!!!Надявам се и други да те последват,отгоре на всичко е е безплатно.50 мгб са що си нямал място,аз ги слушах в реално време де не съм ги свалял...но верно си личи малко компресията на последните дев неща.Някак си се дигитализира прекалено много звука, особенно на барабаните

От техническа гледна точка ме строши на две ;) 6-ца

Зука вярвам ще го оправиш.

Ама верно ще е по добре ако си има и вокали.Ако не можеш да пееш както ти се иска изпей едни детарски ;) ( бъзик де)

Breaking The Mist е най метал май :lol: (макар че има доста странен край)

..така не е това моя стил но ме очарова, и ти ;)Продължавай така и да ни радваш с още парчета

аре със здраве :violin:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерси за коментара , абе ... като седна да правя нещо има тук таме по някоя добра идея ама в крайна сметка рядко се получава нещо сносно ...... ще гледам за в бъдеще да правя по стегнати от всяка гледна точка неща :lol: 10x на всички за яките коментари ......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.