Jump to content
Българският форум за музиканти

Малко Нови Неща От Мене :))


Recommended Posts

Поствам тези няколко нещица,които съм правил почти да не кажа че изцяло на слушалки вкъщи,поради липса на монитори.Моля за вашите безмилостни критики. Скоро си взех едни слушалки евтини AKG K-66 ,и ми се струва,че се овътрих(прецаках), но все пак очаквам да ми кажете как ви се струват песньовките и не само като звуки микс,а и като цяло.Благодаря на всички предварително!!!!SORRY,НО ЗАСЕГА СЕ ВИЖДАТ САМО В BG!!!!AKO НЯКОЙ ИМА ДОБРА ИДЕЯ КЪДЕ ДА ГИ ПОСТВАМ,ТА ДА СА ДОСТЪПНИ ЗА ВСИЧКИ МОЛЯ ПИШЕТЕ МИ!!!!

 

Free_Emotion

 

The_Spring_Dream

 

Breaking_The_Mist

 

Secret_Key

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 30
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Много много съжалявам , ще тъсиа някакво решение на този проблем.Ще опитам следобед да ги постна на друго място.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич, dude - ЛУД си :D;):D;):blink::godbless::godbless::godbless::headbang::happy::happy::pray::)

 

п.с. Искам(е) албум!!! Шо не ги събереш 'сички на едно място и предходните, които беше постнал?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:wow: :wow: :wow: :wow: :wow:

Страхотни са...виждам че имам доста да уча... :happy:

И аз работя по няколко неща..в момента завършвам,ще ви ги пусна въпреки че не могат да се сравняват с вашите ..и като саунд и като музикално изпълнение

:godbless::godbless::godbless::headbang:

Редактирано от Sandro
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички , искам само да кажа че търся вариант да поствам тея неща някъде дето ще могат да ги слушат и българи от чужбина.За сега нямам успех но ще го мисля тва.А иначе нека кажа няколко думи за тва как съм записвал тези интрументалчета.Ми позвал съм Cubase SX , Hypercanvas, SonicImplants Yamaha BluJay drums като soundfont, DSPFX и малко Groove Agent.Kitarite sa zapiswani direktno sys PODXT prez USB.Добавях малко дилей на солата.И накрая съм се опитал да мастерирам с T-Racks.Така или ина4е на някой места личи че съм все още на Вие не само с китарата но и скомпресора особенно за крайния микс , но ще гледам да ги поправя тези моменти.Надявам се всеки да каже какво не му харесва и как би го направил той , просто ми е интересно какво мислите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееееееее - най-сетне!!! Крайно време беше!!! :inlove:

 

Човек, нямам думи просто. Жестоко!!! Много, много ми харесаха. А и приятно изненадваш в стилово отношение!!! БРАВО!!! :godbless::godbless: :guitar: :violin: :godbless::headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ти благодаря и да знеш че още ми се ще да направим едно парче съвместно , а може да земем да викнем Налбантов за "Бригадир" на отряда :godbless:))))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ти благодаря и да знеш че още ми се ще да направим едно парче съвместно , а може да земем да викнем Налбантов за "Бригадир" на отряда  :godbless: ))))

Аз съм си за!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

БАСИ!!!!!(5 ТериПра4етовски удивотелни)..4ове4е ти определено преореаваш нивата :godbless: (ако мога да продължа идеята по-горе)...много яки пар4ета и като звук и като техника и мелодия..ае вси4ко е вери гуд.. :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами..

Абсолютен фаворит си ми от целия форм..само за да не кажа от цяла България ;).

 

Личи си че докато си оправял звука си слушал парчетата на кофти озв. тела ама пък самите песни свалят секъв теракот :).

 

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.