Jump to content
Българският форум за музиканти

"Импресарски агенции"


Recommended Posts

Дай4еви са сериозни пи4ове,може да питаш една мацка,кото е излизала 4рез тях,ще ти я дам на ЛС.Ти нали се интересуваше от работата в Турция,какво стана?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дай4еви са сериозни пи4ове,може да питаш една мацка,кото е излизала 4рез тях,ще ти я дам на ЛС.Ти нали се интересуваше от работата в Турция,какво стана?

Благодаря за отговора, за Турция / по тази оферта/ нищо повече не знам от това, което се коментираше тук във форума, имам информация от колеги, които работят там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е,това е добре.Зна4и пи4а който пусна офертата,не е хвърлял само прах в о4ите,ами е бил сериозен-БРАВО :)

Всъщност не знам дали "пича" е сериозен или е "хвърлял прах в очите", трябва да питаш лично. Информацията, която имам аз за работата в Турция от колеги- по отношение на условията там, заплащане и т.н., е много различна от това, което "пича" предлагаше тук. Дано да си е намерил хора и те да не останат разочаровани!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имах приблизително същата информация като него,но за малко по-малко пари 400-500 евро и ми предлагаха от няква формация за един от курортите,но други неща ми се въртят в главата сега и отказах.Но кой знае,може и до Турция да стигнем,хайде наздраве от мен :) А на Дай4ев му прати много поздрави от Вихрен от Шумен ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имах приблизително същата информация като него,но за малко по-малко пари 400-500 евро и ми предлагаха от няква формация за един от курортите,но други неща ми се въртят в главата сега и отказах.Но кой знае,може и до Турция да стигнем,хайде наздраве от мен :) А на Дай4ев му прати много поздрави от Вихрен от Шумен ;)

Наздраве Вихро и весел празник!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

да ви кажа аз съм у турция сега и не се оплаквам много много...е верно парите не са супер....но е поносимо и е по добре от бг със сигурност...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.