Jump to content
Българският форум за музиканти

и аз да покжа своето велико Аз тука...


Recommended Posts

Ами така, казвам се Мария, но можетъе да ме наричате Фрийки или Скататика, на 16 години съм, от няколко месеца се уча да свира на барабани(хмммммм).Мдам, току що се регистрирах в този форум, защото ми се стори доста интересно място. Ми толкова от мен за сега, ако имате въпроси питайте

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошла Мими. Надявам се научиш каквото ти трябва оттук. Кажи все пак още нещо за себе си. От каде си, какво слушаш :) Има си шаблонче за удобство отгоре на "Самопредставяне".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошла Мими. Надявам се научиш каквото ти трябва оттук. Кажи все пак още нещо за себе си. От каде си, какво слушаш :) Има си шаблонче за удобство отгоре на "Самопредставяне".

абе аз шаблончето го видях, ама нещо ме мързи да дищам в момента

 

е добре от София съм

слушам почти всичко(без чалга, рап и учителския глас), ма най- са ми любими следните групички - Children Of Bodom, KoЯn, Charon, Stratovarius, Sentenced и т.н.(аре да не прекалявам)

и така ми как да го кажа, не знам кой ме би да се запиша да уча японски език и затова нямам много време за да имам и разни интересни интереси(това прозвуча умно *саркастично*)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам едни булки си търсеха барабанист/ка. Може да си направите само женска група :) . Успех в тропането и японския ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ходя на частни уроци при Георги Ангелов ако ти говори нещо

ми да,много добре ми говори. и аз при него съм учил,ма само на уроци лично при него?да не би случайно да свириш в един оркестър на една гимназия,а;):)?

 

и поздрави на жоро от калин като го видиш,дано се сети;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ходя на частни уроци при Георги Ангелов ако ти говори нещо

ми да,много добре ми говори. и аз при него съм учил,ма само на уроци лично при него?да не би случайно да свириш в един оркестър на една гимназия,а;):)?

 

и поздрави на жоро от калин като го видиш,дано се сети;)

на частни уроци ходя, никакви оркестри не ме гонят

ше му предам, другата сряда и без тва съм на урок

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:hello:

Здрасти! :)

 

Какво означават скататика и фрийка?

здрасти

скататика нищо не значи, тва е плод на моето въображение(голема умнотия)

а фрийкИ идва от freak - изрод(че), щот преди се пишех freak on a leash демек изрод на каишка и така си и свикнах да ме наричат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.