Jump to content
Българският форум за музиканти

Влатко Стефановски


assoass

Recommended Posts

Някой запознат ли е със соловата кариера на този велик китарист и музикант.Аз лично ся доста напредвам с материала и смея да твърдя, че той се превръща в нещо като мой идол,макар и да не съм китарист.Какво ви е мнението за него :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Харесвам го и защото стилът му е доста разнообразен-от народна музика, та до рок и некъф прогресиффф даже....

 

 

 

бтв/ за почитателите на сатриани и ваи и тем подобни-дръпнете си ufo

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Vladko Stefanofski е не само жесток китарист и музикант, той е страхотен човек.Водя си лична мейл кореспонденция с него - и той е толкова любезен и отзивчив, че като си помисля за Цветан Недялков каква надувка е само ми става и смешно и жалко за нашия човек.За съжаление Владко е сръбски македенец, иначе щеше да е най добрия български китарист - питал съм го дали не е от българските македонци,но уви.

Със сигурност е по напред от нашия Николо Коцев(който по презумция е номер едно в БГ-щото ако някой си мисли друго,просто не е в час - все едно да кажеш че Стоичков не е най великия български футболист, независимо левскар или цесекар си-нека оценяваме хората по постиженията им!).

За Владко ,самият Джо Сатриани е казал че е един от най добрите китаристи на планетата. :violin: Когато боговете говорят останалите мълчим!!!

Спомням си - беше една вечер и аз си жулеш обичайните арпежи по китарата, и влезе баща ми и казва - Пускай телевизора да видиш истински китарист , а не като тебе!-

беше Владко в Шоуто на Слави - резултата - и мойто чене и това на Цветан Недялков(по това което виждах от екрана) бяха паднали до земята!!!

а концерта на Владко с Мирослав Тадич(Сърбия) беше незарбавимо изживявани- има си го и на видео и на диск!

и двамата ги има в най реномираното китарно списание в света Гитар Плейър

-мисля че това е достатъчно :cheers::cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аве направо ми стана кофти че не съм го слушал и още повече - гледал. Я кажете скоро ли е бил при Слави, щото ако е бил скоро значи ще го повторят :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудовище е.

Евала му! :cheers:

запознах се с него след концерта му в Бг преди 2 години някъде в НДК, където свиреха и формациите на Т. Спасов и един надут руски пианист (който май се мислеше нещо за Рей Чарлз ;) )...

 

Влатко е невороятно земен като човек и неземен като музикант. Още веднъж: :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой да има нещо негово? Щото там в дискографията нямах възможност да чуя нищо.

с риск да издразня модераторите...

емп*тр*.онл*йн.б*г* :cheers:

 

леко модерирано от Snowwhite

Можеше да използваш РМ,за да му отговориш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой да има нещо негово? Щото там в дискографията нямах възможност да чуя нищо.

с риск да издразня модераторите...

емп*тр*.онл*йн.б*г* :headbang:

 

леко модерирано от Snowwhite

Можеше да използваш РМ,за да му отговориш

Снежанке, аз затова го написах на кирилица, а по вапроса с пъ-мъто, предполагам че и на някой друг можеше да му е от полза :no: (не че там има много негови работи де)

все пак ти благодаря за звездичките. Така дори самия Влатко да се рови из форума няма да разбере каде се намират неговите произведения фрий и поне няма риск да се издразни :cheers::headbang:

 

btw вездесъщия сайт а*енаб*г*.ком, който се смята от повечето хора за пиратски, може ли да се възприема като такъв, при условие, че се рекламира на всеослушание от БТК??? :think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.