Jump to content
Българският форум за музиканти

Изчезващ вид


Jigsaw

Recommended Posts

Всички музиканти в дадена група са важни! Може да ви се струва че някои нищо не правят, обаче други не биха се справили без тях.............

 

 

 

Не бе т'ва беше тъпо! Не ми обръщайте внимание и като видите, че някъде съм писал не го четете. Просто се замислих за някой неща и разбрах, че нищо не е справедливо и няма какво да се измъчвате за каквото и да било........важното е, че всичко е шибано и няма за какво да се живее освен за останалото.......

 

 

Понякога се питам защо се изтезавам с тези работи. Защо мисля и премислям неща които най-вероятно няма да ми се случат, но мен ме измъчват.

 

Много съм млад още........ :-( ..........има време даже и да умра............

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В подкрепа на басистите -  John Myung
..абсолютно съм съгласен с това мнение:lol:..по темата - аз от средностатисти4ески китарист отскоро минах и на бас(старата ми страст)..да,май са..сме де..малко дебелострунести момци..ама не трябва да е така!!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

аз сум нов басист ама не сум добур хи4 ... сега те пурва се у4а и сигурно 6те ми отнеме мн време ама ми е интересно а и оби4ам да се занимавам с музика . и си турся бас които моге да помага.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мисля че тази тема е тъпа и безмислена басисти е имало и винаги ще има за добро или зло :headbang: някой добри някой лоши колко важен е басът в една група зависи от самите музиканти очастващи с нея и от стила и на свирене както се казва който както си го направи или разни хора разни идеали тази тема според мен е по скоро за говорилня

 

и btw най - тъпо ми става когато басисти почнат да се иронизират сами колко бесполезен бил басистът и тн .... до ла до ре до ла ре до :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

;)

 

Ебаси тъпата тема !

 

Пийте днеска по една бира в памет на Клиф Бъртън !!! 20 години откакто Металика нямат басист !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.