Jump to content
Българският форум за музиканти

Аз пък съм саксофонист


Recommended Posts

току що видях този саит и веднага се регистрирах:recourse:.

и аз сврия на сакс...но имам малко проблеми с хармонията ,иначе е ок -поне така си мисля<_<))

радвам се, че има подобна активност в BG(форуми де).

от мен едно здравей на всички:(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Те така..!И аз се опитвам да свиря на Саксофон от около 10 години из Скандинавските страни най-вече..1поради липсата на работа в България.>!Дано се пооправи за в Бъдеще защото тук нема да е вечно..!Радвам се че вече сме станали повечко..!Нека си помагаме..!Аз съм насреща за каквото и да е, зашото в началото не бях много очарован от помоща на Колегите като начинаещ...!

Поздрави на Всички..!

Сакса ми е втори инструмент..!Баса ми е първи,а Фагота е най първия..!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те така..!И аз се опитвам да свиря на Саксофон от около 10 години из Скандинавските страни най-вече..1поради липсата на работа в България.>!Дано се пооправи за в Бъдеще защото тук нема да е вечно..!Радвам се че вече сме станали повечко..!Нека си помагаме..!Аз съм насреща за каквото и да е, зашото в началото не бях много очарован от помоща на Колегите като начинаещ...!

Поздрави на Всички..!

Сакса ми е втори инструмент..!Баса ми е първи,а Фагота е най първия..!

 

 

Шшшшш Фагот Къде се загуби бре ???

Как е семейството ????

Я съм решил да стоя у БГ ...много е свежо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз аъм саксофонист.И аз като "палячо" май най накрая речих да си стоя тук.Нее много добре но нее и толкова зле...Абе като си направиш равносметка май нещата са на кантар.Поздрави на колегите.!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

ееей радвам се,че има и други саксофонисти :beer:.аз от моя стара също съм (уж) :cheers2: саксофонист,защото немога да кажа,че вече съм станал саксофонист.мога да свиря няколко парчета,но има доста да уча.ще се радвам, с другите "колеги" да споделим идеии тн. :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 months later...
  • 8 months later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

хеѝ здравеѝте !!!

аз съм на 14 и саксофона е любимия ми инструмент :greenball:

ИСКАМ ДА СЕ НАУ4А ДА СВИРЯ НА НЕГО!!! МОЛЯ ВИ АКО ПОЗНАВАТЕ У4ИТЕЛ МИ КАЖЕТЕ!!! :girl_witch:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

аз не мога да свиря на саксофон но съм страшно запален към този инструмент.Искам да си купя но не знам каква марка да си купя ще ми помогните ли.. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.