Jump to content
Българският форум за музиканти

Rq:Софтуерен Синтезатор


InsArtTure

Recommended Posts

Ами бая неще си изписал....

 

Та казваш да опиша по-добре? Ами аз ако бях толкова запознат с нещата:ехее. Това което знам е,че искам да имам програма,която да изкарва звуци от истински и синтезирани инструменти в реално време,а също важен момнт е да мога да натискам виртуалните клавиши с PC клавиатурата.

 

А иначе ще пробвам нещата, които си ми изредил засега...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хейл! Не зная дали тук трябва да поустна темата и дали има такава преди моята-токущо се регистрирах и не ми е много ясно още. Така че извинете ме :godbless:

 

Та въпросът ми е: Знаете ли за някоя програма, която отразява синтезатор и има същите възможности? Тоест-пускам я на компютъра и започвам да свиря(в няй-добрия случай с клавиятурата).

 

Ако не ме разбирате, отидете на www.ringophone.com и изтеглете малката програмка-искам нещо подобно, но не токова мизерно и по възможност да изкарва звук в wav формат а не като тази в midi.

 

Надявам се не съм ви затруднил и извинете аматьорството ми :-(

 

10x

Като имаш такъв въпрос, първо питай мене, след това прави теми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де-може би така трябваше-ама ти си знаеш, че искам такова нещо, а и когато ти пратих онова Рингтоун Къмпоузър ти не каза, че си виждал нещо по-добро.

 

Айде дай и ти предложения!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де-може би така трябваше-ама ти си знаеш, че искам такова нещо, а и когато ти пратих онова Рингтоун Къмпоузър ти не каза, че си виждал нещо по-добро.

 

Айде дай и ти предложения!

Като за начало няма никаква логика да търсиш нещо да свириш в реално време. Как да е.... ако тръгнеш да се заниамваш с ходещата торта ще стане тъпо. Демек... научи се да бацаш с Нуендо, а за другото и ебаният ринг композер ще ти свърши работа.

Както, аз например.... колкото и да е тъпа Guitar Pro, съм толкова свикнал с нея, че мога да направя, каквото тя позволява и така си правя качествени мидита (динамики, ала бала) а след това се оправям с Нуендо.

С 1 дума:

Просто се мерни в ирц или ела у нас и ще ти покажа портите на рая... исках да кажа, че ще те понауча на Нуендо хаххаххахаха

B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
Добре де-може би така трябваше-ама ти си знаеш, че искам такова нещо, а и когато ти пратих онова Рингтоун Къмпоузър ти не каза, че си виждал нещо по-добро.

 

Айде дай и ти предложения!

Като за начало няма никаква логика да търсиш нещо да свириш в реално време. Как да е.... ако тръгнеш да се заниамваш с ходещата торта ще стане тъпо. Демек... научи се да бацаш с Нуендо, а за другото и ебаният ринг композер ще ти свърши работа.

Както, аз например.... колкото и да е тъпа Guitar Pro, съм толкова свикнал с нея, че мога да направя, каквото тя позволява и така си правя качествени мидита (динамики, ала бала) а след това се оправям с Нуендо.

С 1 дума:

Просто се мерни в ирц или ела у нас и ще ти покажа портите на рая... исках да кажа, че ще те понауча на Нуендо хаххаххахаха

;)

Може ли и аз да погледна лекичко към РАЯ...? моля :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.