Jump to content
Българският форум за музиканти

ФУКНЯ - само за музикални инструменти!


musicman

Recommended Posts

Да, за кухарка е по-различно. Поне тези, които аз намерих, представляват записани скъпи акустички с микрофони, няма ампове.

За електричка нямам никаква идея какво дали и колко става, против религията ми е да използвам такива неща. :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 7.1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Аз ги ползвам IR-ите без amp симулация. И си звучат доста добре. Сега на новия ефект имам amp симулация, обаче според мен това си е някакво EQ. Звучи много добре, но ако сложа EQ след ама симулацията може би ще го докарам същото. Друг е въпросът, че е по-лесно и бързо да се ползва през ENGL Cabloader

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Вижте какво си купих от музикалната работилница:

1-7811482.jpg?format=webp

Овърдрайв преамп. Фирмата е българска - Kyro, аз за първи път ги чувам, ама съм впечатлен. Имаше стачка за тестове, хората бяха много любезни и обясниха на всички присъстващи каквото ги интересува. Аз тествах този преамп и ми хареса, накрая като казаха, че е на промоция 150 кинта, веднага взех един :)  Оказа се последния, явно са впечатлили и други хора преди мен. Още не съм го пуснал при мен, взех го на база това, което тествах там, но за възможностите, които предлага цената си я бива.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бях там и ти честитих още в събота.

Освен теб, една китаристка и още един познат си взеха също този преамп.

Лими си взе пауър ампа, който е предвиден към този преамп, а Боби си спечели 

преамп от томболата. С две думи, понеже и аз пробвах, вкл и новият им амп,

останах доволен от - 1. ценовата им политика, 2. качеството ( звучат добре)

3. дизайн 4. имат всяка година giveaway и ощастливяват по някой колега.

 

Не знам дали тук му е мястото, но за разлика от Kyro, на някои други производители, цените ми се струват безумно нереалистични. В крайна сметка,

пазара ще реши дали са прави в ценообразуването си. Очевидно Kyro не грешат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.