Jump to content
Българският форум за музиканти

ФУКНЯ - само за музикални инструменти!


musicman

Recommended Posts

Олелелееееееейййййй тва е брутална машина !!!!!! Нали няма проблем да я пробвам някой път с моя амп , щотото ми е мечта да имам този процесор. Смятам да го ползвам за записи предимно , но предполагам и за FX ще е идеален. Още веднъж честито , машинката трепе !!!!!

 

:):):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 7.1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Благодаря ви на всички :)

Колко съм го сънувал ако знаете ....

малко е смешно ама си е самата истина...

 

Роска, няма проблем да го пробваш :D

 

:):):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я па се сдобих с това и пада голяма веселба.

p25858b.jpg

 

А за кратко демо тука: Link

 

 

Владо

Трикат си ти Владо ;):P:P И аз ползвам Роланд Г-70 и Такамини ГТМ-6 :P Един ден клавириста ми луд стана, 4удейки се как клавира му засвири сам ;)

 

4естито !!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съвсем скоро ми напомниха, 4е то4но тук е мястото където да споделя и моята радост! Отдавна не съм се появявал, и е малко нахално така,но...(майтапя се :P ) Преди 2месеца си купих нова китара! :) Martin JC-16GTE... :inlove: :inlove: Както казах по-горе, ГОЛЯМА радост е! :inlove: :inlove:

;);):cheers: Пожелавам на всеки такива емоции! :blink::beer::beer:

Редактирано от Passkalero
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето какво си сътворих :angry: Самата китара купих за 200 лв втора ръка, беше с бял капак и три Singlecoil-адаптора. Типична китара стил Страт, с изключение на "острата" форма на грифа горе при ключовете, което пък на мен повече ми харесва от облите "глави" на Стратокастерите. 2 двойни адаптора, не мога да ви кажа марка, отидох в магазина и ми предлагаха едни за по 26 лв единия и други за по 42 лв, аз си взех 2 от по 42, звукът е доста доволен. Средният 15 лв, колкото да го има, аз така и не го ползвам :huh: Капакът беше като за Fat Strat (предвиден само един двоен адаптор), та се наложи да разширявам дупката която е към грифа, за да стане за двоен. Занесох я и на лютиер да смени прагчетата - сложих Medium Jumbo, като че ли най ми допада усещането... Абе хубава китара се получи, удобна, с хубав звук и...някакъв хибрид между Fender, Ibanez и Jackson (последното заради копчетата на потенциометрите :huh: )

 

dscf41343gf.th.jpg dscf41291ca.th.jpg dscf41361js.th.jpg dscf41218iq.th.jpg dscf41244nf.th.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето какво си сътворих :angry: Самата китара купих за 200 лв втора ръка, беше с бял капак и три Singlecoil-адаптора. Типична китара стил Страт, с изключение на "острата" форма на грифа горе при ключовете, което пък на мен повече ми харесва от облите "глави" на Стратокастерите. 2 двойни адаптора, не мога да ви кажа марка, отидох в магазина и ми предлагаха едни за по 26 лв единия и други за по 42 лв, аз си взех 2 от по 42, звукът е доста доволен. Средният 15 лв, колкото да го има, аз така и не го ползвам :huh: Капакът беше като за Fat Strat (предвиден само един двоен адаптор), та се наложи да разширявам дупката която е към грифа, за да стане за двоен. Занесох я и на лютиер да смени прагчетата - сложих Medium Jumbo, като че ли най ми допада усещането... Абе хубава китара се получи, удобна, с хубав звук и...някакъв хибрид между Fender, Ibanez и Jackson (последното заради копчетата на потенциометрите :huh: )

SQUIER STRAT ли беше китарата преди интервенцията? :huh: може да пробваш да вземеш един адаптер димарцио ПАФ ПРО да речем ако имаш възможност :huh: тогава наистина ще усетиш че няма невъзможни неща по отншшение на 'тунинговането' :huh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз малко позакъснях с хваленето ама наскоро си купих следните неща:

 

- Процесор DigiTech GNX1

- 12-струнна акустична китара Ibanez с два микрофона, балансиран изход и вграден хроматичен тунер.

- кубенце Fender 15G +

две стойки - двойна и единична, че ми станаха много китарите...и от магазина ми подариха едни струни D'Adario че им направих оборот.

 

Скоро ще постна снимки.

Редактирано от iBobz
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.