Jump to content
Българският форум за музиканти

musicman

ФУКНЯ - само за музикални инструменти!

Recommended Posts

On 10/16/2018 at 2:40 AM, G.Varbanov said:

“Прост Standard”, май няма такова животно. Супер е китарата, дай някоя готина снимка на капака, да видим шарката на дървото. :>

АА Maple top мисля, че е. Смених роботунерите със заключващи Гото, и бронзовия зиро нът с оригинален титаниев.

IMG_3120.jpg

• Like 2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Витаят някакви слухове, че имам хронично TC.A.S заболяване (TCelectronic Acquisition Syndrome), ама... Не им вярвайте! Прилагам и доказателство:

G-SYSTEM_P0CKX_Left_L.png

:greenball:

• Like 8
  • Haha 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Когато купиш китара от колекционер: IMG_4614.thumb.JPG.aa938c59af57c206888cfecb1d73089a.JPG IMG_4615.thumb.JPG.fe70cbb741394b044e060f68cc4ab70f.JPG   

и въпреки това е в строй!

Редактирано от DYLGIQ
  • Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато се сдобиеш с Бигсби и Калер в един ден: 

IMG_4612.JPG

• Like 2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Charvel model 4 ‘86 - сбъдната детска мечта, в разкошно състояние. Уникална китара е това, звучи точно като оная в магазина зад ЦУМ, която нямаше начин да имам навремето. Имам чувството, че цялата любима музика от 80’те и 90’те е записана с тази китара, толкова характерно звучи!

971BCB47-2E1E-4103-BA79-4C4EB97BD3C6.jpeg

• Like 7
  • Thanks 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ibanez AM77T в шеметно-циганския Nebula Black цвят - първата ми полуакустична откровено не-метъл китара с Bigsby модел тремоло и flat wound струни - май остарявам :)

46118FBB-FD22-422F-901A-49AC5AB51DB2.jpeg

103DDD45-267D-4C47-B9A0-BC7AC309B23B.jpeg

• Like 5

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@dylgia Model 3 ли е това? Kahler-a e страшен! Учудващо добро състояние! Поздравления!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Данкешойн, модел 4 е. Наистина е много запазена, предишният собственик явно само си я е гледал, щото освен дето беше подредил ключовете в редичка при блокиран нът, други золуми не е успял да и направи :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахах, и такива ги има! Моя е също 4, но с Джакънско тремоло и шарктуутф инлей. За разлика с твоя, моя предишен собственик беше пробвал дали лака по грифа може да гори и си беше изкопал дупка за хъмбъкер на нек позицията с ….. теслата сигурно! За стикерите по тялото дето се бяха отличили на лака, няма да разправям....:)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ibanez rgdix6 и натам още не мога да запомня името :D. От серията Iron Label 2016.

received_366931790750994.jpeg

• Like 2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днешния улов - Pearl red Ibanez RG 440 Roadstar II от 1986 в "ментово" състояние с Edge тремоло и satin neck finish

46798855_10156396080928122_6544120593787125760_n.jpg

47096287_10156396080968122_3491965392702668800_n.jpg

• Like 4

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, чудесен улов :)

• Thanks 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, Наско! Чудесна китара, наистина! Беше писал тук някъде из форума, че Edge е най-доброто тремоло и сега се убедих, че е така - по-стабилно е от оригиналния флойд и какъв състейн, все едно е нонтрем китара!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен съм!Неслучайно, последните няколко години, Ibanez отново върнаха Edge в производството на новите си модели от висок клас :) 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.