Jump to content
Българският форум за музиканти

ФУКНЯ - само за музикални инструменти!


musicman

Recommended Posts

Честито!Абе и аз се опитвам на кафето при нас да опъна трета струна до шеста на стар орфей,ама не е добре с намотките..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 7.1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Начи точно си говорихме с един познат китарист , Иван , че старите орфейки баш за джипси джаз стават с тенекиения си тон :). И те така, вместо да даваш илядо евро за китара..

 

същата работа и с фламенко и блус китарите...навремето цигани( испанци и французи) и  "афроамериканци" свирили на каквото дърво докопат, ма 50 години по късно "the typical blues/flamenco/manouche tone",  земи тия 4000 долара по каталог цена...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като се разсвиря, си пускам ей това 

и ми се отсвирва и си отварям една бира :).Ама иначе голямо дрънчене пада с тенекето :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Симо (Озвучителя в Live & Loud) успя да изкара приличен звук от нея, чак не повярвах :)

Рафо, ей я "на жената" китарата :>>>

 

29px7ye.jpg

Редактирано от G.Varbanov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Дам, тези като цяло са си редки. Иначе преди години слушах доста AIC, но не бих казал, че я взех заради това. Просто ме грабна леко "окаяния" финиш и най вече това, че направо ми заспа в ръцете. Рядко попадам на толкова удобен за свирене инструмент. Точно от тези, които сякаш са проектирани, за да свириш именно ти на тях. Както и това, че звучи изключително добре както при хай-гейн, така и намалена наполвина от волюм пота. Няма нито един "глух" праг по грифа, има си предостатъчно състейн и тн и тн. Мога да я хваля до безкрай. Освен тва е 85ти набор, а последните години много ме влекат отлежалите китарки...  Общо-взето висок клас инструмент на супер цена.

Редактирано от pampi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поради някаква причина не мога да публикувам снимката тук, затова:

http://imgur.com/a/lsMS8

 

За съжаление, само 6505-цата е за темата, Marshall-ът го включих с чисто композиционна и естетическа цел.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.