Jump to content
Българският форум за музиканти

ФУКНЯ - само за музикални инструменти!


musicman

Recommended Posts

  • Отговори 7.1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Честно казано, не знам какво точно имаш предвид, аз си я поръчах от Томан, от Германия.

 

Иначе за кейс се рових, не мога да намеря подходящ ...Най-дразнещото е че в САЩ си я шипват директно с безплатен твърд кейс, а тука в Европа да го д***ме :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Материалистично или не, една мечта по-малко.

 

photo_1.jpg

 

И малкото братче с 2X Greenbacks, 2104 (50W)

photo_2.jpg

 

photo_3.jpg

Редактирано от bratmito
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малее.. :cheers2:

Като гледам стаята - отвори си устата като засвириш как си трябва с дзвера  ( това е правило при изстрел,за да не ти заминат тъпанчетата на ушите),а това е топ :)

Редактирано от Hillbilly
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^^ Честито!! От коя година е това JMP и колко ватовия модел е? Страхотна придобивка! Със здраве да си ги позлваш!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря! :) 
Главата е 2203 (100 вата), кубето е 2104(50 вата), набори са от 79-та.
А за стаята, временно се помещават в холът ми и вероятно няма да се ползват без атенюатор. :(
Главата съм я усилвал само веднъж до 10 за проба, но звука става толкова силен, че е дискомфортно в затворени малки помещения(репетиционна).

Редактирано от bratmito
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е страхотен амп. Моят е същия - 100 ватов, JMP Mk II (2203) от '78 година. Откъде го купи и за колко, ако това не е тайна, разбира се :) Можеш и на лични да ми отговориш :);) ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E не можах да се сдържа...уж щях само да гледам в магазина, че нямаше какво да правя още един час...и накрая...12 струнен Taylor.. вярно, не от скъпите им модели, ама много хубава китара...Пусто тия Тейлъри много ги правят...между 50 китари в магазина, имат си собствен глас..

https://www.facebook.com/video.php?v=10154629283528538&l=7203613995767238314

 

 

611TjtFQa9L._SL1200_.jpg

Редактирано от PlamenM
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

точно Guitar Center e w NY, Yonkers. Моделът е Taylor 150ce  и е от евтините им серии правени  в Мексико. Обаче бях наредил 6 12 струнни до мен и тази най много ми легна на звук и пипане...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ И аз съм хвърлил око на точно този модел ама тук няма къде да ги пипнеш, та супер, че някой сподели мнение :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря :)...Динакорд не внасяха ли и Тейлъри...иначе бюджетните им серии с масивен топ и другото талашит са леко скъпи за подобна изработка ( тази ми излезе 800 долара), но аз се точа на  Тейлър вече 15 години откак ги пипнах....не знам как ги правят, но  тези китари вадят много хармоници, което на мен ми харесва ( въпрос на вкус). 

Иначе ако порасна някой ден за големите им модели, е това е акустична която звучи като роял...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.