Jump to content
Българският форум за музиканти

ФУКНЯ - само за музикални инструменти!


musicman

Recommended Posts

  • Отговори 7.1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Честит LP !  Лес пол няма нужда от коментар  ; -)  Явно си любител на класическите инструменти ;-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смених телените прагчета на 60-тарския Фендер с джъмбо . :) Грифа беше нежно скалопиран, усещането е много яко, а като свикнеш всеки друг гриф ти се струва сап. Не на последно място адаптерите вече са Fender Lace sensor gold, след камара опити със Дънкани и Димарцио, тези се оказаха най-близо до саунда , който търся. Не знам дали си въобразявам, вероятно не, но ми се струва ,че състейна се увеличи, от адаптерите ли, от скалопирането ли, от прагчетата ли или от новия кокалест нът,  не знам но се увеличи чуваемо.

 

12027686_10153659366029394_5630151932268

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вероятно увеличеният състейн не е илюзия, тък като този тип адаптери имат по-различно магнитно поле и позволяват струните да са по-близо (по-ниско), без магнитното поле да убива трептенето на струната ;) Основния ми Страт е с такива адаптери и нямам забележки :)

Редактирано от visiondann
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новата ми играчка пристигна.Разкошна за вкъщи и за клубове.Даже на 1watt ми е силно вкъщи, а има 5 и 18.

Като нощна лампа също е много добра :)

12036929_10207722776291410_7342852051526

Редактирано от Heartman
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скалопирания гриф е направо плашещ ;-) Лейс Сензор са ми много интересни адаптери. Те напрактика би трябвало да са noisless нали ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе,ти имаш компютър явно,значи можеш да напишеш нойзлес на английски както си направил и не можеш да видиш в Гугъл за секунди какво са?Що се подиграваш с хората от форума?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Красавица!

Новата ми играчка пристигна.Разкошна за вкъщи и за клубове.Даже на 1watt ми е силно вкъщи, а има 5 и 18.

Като нощна лампа също е много добра :)

12036929_10207722776291410_7342852051526

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не показвам компонента (който е ултра нисък клас, но пък и точно поради това си качество беше подбран за тази "модификация"), а по-скоро преработката му... Снимката е "before" & "after".

 

036113608-big.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То може да се ползва с друг кабинет и без да се влага безсмислен труд.

Виждал съм големи кубета преработвани, но там идеята е да не мъкнеш кабинет и комбо с 2бр. 12-ки

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.