Jump to content
Българският форум за музиканти

ФУКНЯ - само за музикални инструменти!


musicman

Recommended Posts

  • Отговори 7.1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Кво ше пробваш ти бре..земал си страхотен Гибсън,другото е глезотийка,са ако се земеш у ръце ша стигнеш до извода,че едно SG,колко и да ги плюят е със смазващ саунд за рок музика по моите представи и лекичко деа..

После пак като се сетиме за 335 Гибсън...универсалната гад,но малко скъпа,за мен де..

 

Да ти е честита китарката,аз имам основните- страт,теле,лес-пол и сг по евтини модели - ми гибито е с магия некаква просто,само свири както се вика :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aми аз само се шегувах.За всеки фенбой на компания ,която е била на месец от фалит,заради смешно качество ,се извинявам....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^^Уау, много добре! Да ти е честит!  :godbless:

 

^Дано jabs не види, преди да е играла секирата :)

Редактирано от G.Varbanov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Аз поръчвам Гибсън след Гибсън с единствена цел да се убедя какви боклуци са :)

Ще споделя впечатленията от последната левашки направена лопата като кацне след няколко дена от UK.

Сигурен съм че ще е поредния провал .... 

Редактирано от jabs
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно кубенце за мен , да не скучая  по празниците :)

.....

Честито и да вземеш да пуснеш някой Джем, че ще умрем от скука ... :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Аз поръчвам Гибсън след Гибсън с единствена цел да се убедя какви боклуци са :)

Ще споделя впечатленията от последната левашки направена лопата като кацне след няколко дена от UK.

Сигурен съм че ще е поредния провал .... 

Верно са боклуци по новите евтини модели,правили са ги като орфендерите навремето,единия винт за колана различен от другия (аз слагам заключване на колана),абе цирк,но ЗВУЧАТ,мамка му...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изтече ми времето за редакция... имах предвид че по-евтините имат видими проблеми с качеството. Това не важи (винаги) за високия клас техни китари.

Редактирано от jabs
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не бе,мисля,че сдухват качеството по новите модели,не говоря за къстъм шоп,които са със страшно качество просто,но и са доста скъпи,мойта пръчка ЛП,97г студио- е с лупа сме я гледали- едно парче махагон за гръб - снадки няма,топа вече е от основно 2 парчета мейпъл и малко добавено..а па СГ-то ,дето го взех от Херберт е ад направо - 04г,нитроцелулозен лак ,саунд- нямам думи-рок,н,ролл,ма и жената не ми говори маса време след простотията,че си взех още един Гибсън.. :)

Как да е,тия новите евтини модели седят като правени в Зимбабве,е не е така сигурно,но и китайщините имат по-добър вид.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Питай jabs новия Custom след 2010-та с какъв фингърборд е  :secret:

Редактирано от G.Varbanov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С кленов предполагам не са стигнали,ами все да имат запаси от дървесина с която се правят рейшу моделите по оригинални спецификации от едно време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.