Jump to content
Българският форум за музиканти

ФУКНЯ - само за музикални инструменти!


musicman

Recommended Posts

  • Отговори 7.1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

И аз да се изфукам

 

AER Alpha 40

 

най- малкият усилвател на АЕР и поне 3 нива над всичко което съм чувал досега - Роланд, Маршал , Фендер - в областта на акустичните усилватели...да не говорим че звучи супер и с електрическа..

ии голямо благодаря на Херберт...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еееее, свършиха ми плюсчетата....

Две вълшебни думички за AER: Тони Еманюел, повече не е нужно да се казва :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми свършиха плюсчетата....ще опитам да запиша нещо. Не знам какво слагат в тези усилватели, но за първи път чувам акустичен усилвател, който да звучи толкова натурално, дори и с дразнещия по принцип under saddle transducer...При Херберт има и още един АЕР, за налазване е....вярно, по скъп е, но ако се търси акустичен звук, това е най доброто което съм чувал...

( от масовите усилватели...)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

2iglv0l.jpg

Съжалявам, че представям китара за 2000 лв. със снимка за 20 стотинки. :( Но нямам друга възможност.

Както и да е, Gibson Les Paul Studio 2014 Honeyburst с кленов гриф. :)

P.S. По дяволите китарата, искам да спя в калъфа. :D

Редактирано от Yo The Real
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къв калъф ,бе,брат,всеки Гибсън е с куфар,хардкейс както се казва,аз от Херберт си взех още едно чудесно ес-джи 02,пее гадината направо,страта го пенсионирАх отсекъде..

Може да са сменили политиката и да не ги дават с куфари,което значи,че конкуренцията ше ги отвее,един вид не може да вдигаш цената,да сваляш качеството и да си разчиташ само на марката,,,,хората имат нет,и-бей ингланд и т.н. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къв калъф ,бе,брат,всеки Гибсън е с куфар,хардкейс както се казва,аз от Херберт си взех още едно чудесно ес-джи 02,пее гадината направо,страта го пенсионирАх отсекъде..

Може да са сменили политиката и да не ги дават с куфари,което значи,че конкуренцията ше ги отвее,един вид не може да вдигаш цената,да сваляш качеството и да си разчиташ само на марката,,,,хората имат нет,и-бей ингланд и т.н. :)

С горепосочения калъф е, и честно казано, аз предпочитам подобен страшно дебел калъф (няма начин да ѝ стане нещо на китарата, повярвай ми) с презрамки, от колкото куфар - предимно защото съм слаботелесен. :D Иначе отвътре е направен с материал за бебешки одеяла и наистина бих спал в него, ако бях един метър висок. :blush:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе ..и аз сам си правя калъф с доста дунапрен вътре,ясно е че и да изпуснеш китарката нищо и няма,по скоро си мисля,че се ебават от корпорацията ,всеки Гибсън,дори по евтините модели трябва да си върви с куфар,нищо че на него пише произведен в Канада,а да на старото ес-джи беше калъф,но нали се сещаш къв купон е да сложиш китарката в кола измежду барабани дето падат на сека спирачка в калъф...та това е предимството на куфара,,

Да ти е честита гибито (влезна в правата вяра :) )

А аз като класик идиот китарката ми е между краката кат се метна на такси,независимо дали е с куфар или калъф,нещо като войниче,дето не пуска Калашника :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз винаги съм бил в правилната вяра, просто нямах пари да се покръстя. :greenball:

Редактирано от Yo The Real
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито :), Всеки китарист трябва да има Фендер или Гибсън някога :).

имам тамън по 2,голема пръчка е,щото се чудиш на кво да свириш..

Намбър 1 Gibson SG- лека,състейн отворен звук  и кърти мифки,както е модерно да се казва..

Втори номер - Gibson LP studio - страшна,това е фаворита,едно парче махагон за гръб,за саунд,без коментар просто това е..,ама доста тежи гадината

№3-Телекастър..чудо..малко ми тънее грифа

Страт - баш боен кон за тесни клубове..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.