Jump to content
Българският форум за музиканти

ФУКНЯ - само за музикални инструменти!


musicman

Recommended Posts

  • Отговори 7.1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

$_12.JPG

 

12 бр. за героя. Много ми харесаха тез перца  :metalist: И държачката я бива.

koliok ме зариби с тях. В началото ми бяха въз дебелички ама като свикнеш радват много  :punk_guitar:

Редактирано от bluelemon
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.......

 

Това е първи инструмента ми, направен там. След него просто не мога да купувам серийни Фендъри, няма никакво сравнение.

 

Май се променят нещата :) :) :)

Честито :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След месец и половина чакане, разправии с доставчици, малоумни куриери, и тонове разговори в чатове ми пристигна стикерчето!

 

dpingx.jpg

 

Имаше и някаква черна кутия в кашона... нямам идея тя за какво е....

 

353cndg.jpg

Редактирано от G.Varbanov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ENGL-a е железен, когато искам да си напълня душата ще се упражнявам през него. За съжаление нямам възможност много да го усилвам. Тази 4х12-ка си беше изсилване.. ама дебела глава. След Vol 4-5/10 почват да ми треперят ръцете. :>

 

От време на време Axe ще е в FX Loop-a му за ефекти, а понякога ENGL-a ще играе ролята на Power Amp отново с FX Loop. Живея до път по който ежеминутно минават трактори и всеки мой опит за запис с SM57 свършваше с записан трактор или гугутка в дълечината :> Така си решавам кардинално, обаче имам много да се уча. Поне имах възможноста да прочета Manual-a 10-тина пъти докато чаках и да изтегля де що има туториали.. Ще се опитам да направя няколко видеота и семпли, когато го поразуча поне малко.

 

Има още един фракталист във форума, който все още се скатава и не се е похвалил! :>

Редактирано от G.Varbanov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито за Fractal-а! Ама дали е там истината?... Истината е в теб, него, мен и така...

^Ми той "ЕNGL"-а се продава, освен ако не е продаден...

 

Опсс... забавил съм се с поста! Извинете!

Редактирано от tatkoogi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той се продаде доста бързо... но междувременно ми забавиха преампа и ме затрупаха с работа, в следствие на което нямаше как да се прибера до България да го донеса на момчето. Идеята беше да Tone Match-a на ENGL Fireball, защото го няма в симулациите на Axe FX и да направя едно сръвнение преди да го продам.  Благодаря на момчето, което искаше да го купи за търпението и разбирането, че няма как да го донеса и в крайна сметка реших да го запазя. 

 

В София има кой да му продаде ENGL Fireball и то в доста приятна обстановка :>

Редактирано от G.Varbanov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак че имаше захранващ кабел.... нищо, че не е европейски/турски стандарт. Имаше един гений в офисa na kurierite, който веднага като му казах, че компютърен кабел става, за да пробваме, изтръгна кабела от системата на колежката си... а тя изпадна в истерия :> Фен някакъв, почна да ми обяснява, как играел Guitar Hero и да ме пита това дали е за ЕЛЕКТРОННА китара :>

 

Постна работа... два стикера, кабел и упътване с още незасъхнало мастило. Принтирали са го малко след като са обновили PDF-a :>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.