Jump to content
Българският форум за музиканти

musicman

ФУКНЯ - само за музикални инструменти!

Recommended Posts

travelcaster2 ... WGS ET65

^^^ я - май и аз имам същия говорител :)

С нетърпение чакам да го чуя в действие :)

• Like 2

Това си купих днес. Френска китарка - Lag Arkane 500 със Seymour Duncan адаптери, ама не знам точно какви. Най-големия й бонус е, че е супер лека и грифа е уникално як и удобен. Адаптерите също звучат много яко!

10521760_10204488973011222_9097304293604

Edited by Janick_Gers
  • Like 4

Да се похваля и аз с първия си Fender. Друго си е като не е китайче. 

9296_4403979554645_3997855711114438153_n

• Like 3

най-накрая поне един интересен инструмент тука!

^ това че ти свириш само на китари тип Jaguar не означава че с тях започва и свършва света....

Edited by jabs
  • Like 10

Не само тези са интересни. ES335, Firebird, Мустангове, и други. По принцип, каквото е по-различно от стратове, теле, ЛП или всякакви разно(одно)образени металджийски палки.

Разбира се, "един интересен инструмент" = "на мен". Каквото е интересно на други, се вижда тука в темата, иначе би нямало да ги купили (надявам се че исползвам граматика долу-горе коректно, е доста трудна конструкция)

Edited by Jim-ph

Аз като лош метълс много мразех кухарките, докато не открих това: http://instagram.com/p/rK2fj2gZdA/

Ibanez exotic wood серията, с тяло изцяло от sycamore - някъв двойно препикан ясен, b-band преамп и най-удобния кухарски гриф. Па и звучи, нищо че е китайче.

• Like 1

На баритон ми прилича?

• Like 1

Пътува към бате Коце за някои модификации. :)

vs2vxj.jpgbjg0sg.jpg

5yw4gj.jpg

• Like 4

Поздравления! Ужасна китара е :) Тия хора от Ibanez чак сега се научиха да си точат по-скъпите модели. Махай ги тия адаптери час по-скоро, че жалеят яко, ама яко.

• Like 1

Честито Върбанов, това Ibanez RG2550z ли е?

^^

Махнати са отдавна и са сменени с SD Pearly Gates™ SH-PG1 - нек, и SD Custom™ - бридж. Ще бъде екранирана като хората с медно фолио и ще и се сменят потенциометрите, и 5-позиционния ключ с по-качествени, за да не шумят . След това сетъп с 10-46, нисък екшън и лико сваляне на средния адаптер. :)

^Точно, 2550Z GW. След малко ще се разпиша в Ibanez клуба, че се посъбраха. Скромни са в сръвнение с тези, които съм виждал в твоите ръце, но все е нещо. :)

Благодарности на колегата от форума, който ми я продаде. Китарата е изключително запазена.

Edited by G.Varbanov
  • Like 1

Чудесна китара е, със здраве да я ползваш!Иначе си направил доста сериозен ъпгрейд  :coolp:

• Like 1

Супер! Честито! :)