Jump to content
Българският форум за музиканти

ФУКНЯ - само за музикални инструменти!


musicman

Recommended Posts

  • Отговори 7.1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

А мен питаш ли ме как живея със себе си. Сутрин като се видя в огледалото и като се сетя и денят ми "отива на юг"... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отидохме да търсим китара за един брадър при Херберт в Казанлък, и каква стана тя, отнесох си копие на Fender Champ '57 :)

 

2j2x17r.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се похваля с нещо скромно, но от сърце - ъпгрейднах моя Fender HM Strat с нов нек адаптер DiMarzio Air Norton S / такъв адаптер има на Laguna-та на Greg Howe /!

Резултатът меко казано надмина очакванията ми  :virtuoz:

Специални благодарности на Ники-фена, за бързия и професионален монтаж!

 

HM%20STRAT-1.jpg

HM%20STRAT-2.jpg

Редактирано от atanas_shishkov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти, приятелю :)

Звучи безкомпромисно, независимо, че е single size humbucker!

Имах възможност да тествам, преди време, Ibanez RG3XXV 25 Anniversary - нова версия на култовия модел RG565, издадена по случай 25 години от създаването на RG серията.

Именно той е с Air Norton S на нек позиция и много ми допадна как звучи / особено на китара с maple гриф /!

 

При първа възможност, ще запиша нещо с Fender-a :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, прекрасен е фъза, само че не знам как е при теб, но при мен когато я включа и сигнала на кутийката е осезаемо по-слаб от сигнала на чистия канал на усилвателя. :/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами не съм забелязал такова нещо - най-добре се обърни към пича и му пиши във ФБ. До колкото знам използва германиеви транзистори и винтидж компоненти, като цяло и може нещо да е дало фира.

Имам и едни прототип, пак от него, копие на буустера на Джими Пейдж, при него също не съм забелязал тва, което описваш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това не би трябвало да е така. В смисъл, че не е нормално и няма връзка с германиевите транзистори.

Аз имам няколко ефекта с германиеви транзистори + няколко fuzz-чета, сред които и един с германиеви. Сигналът е осезаемо по-силен (разбира се при съответното положение на потенциометъра за усилване :) ). Но да не разводняваме темата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.