Jump to content
Българският форум за музиканти

ФУКНЯ - само за музикални инструменти!


musicman

Recommended Posts

Аз днес получих ето тази китарка в която съм влюбен вече...

 

Евала, и аз мечтая за такава! Би ли изсвирил нещо с нея за да чуя сладкият и стон? Та запиши нещо дори и с web камера, ако нямаш нищо против. :thx:

Редактирано от Лими
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 7.1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

За много години на всички, живи и здрави през Новата година!

 

Напоследък имам голям афинитет към maple грифовете и поради липсата на работна китара с такъв, реших да допълня колекцията си с тази красавица - ESP LTD MH-53!

 

Надявам се скоро да успея да запиша нещо с нея :)

 

mh53blk.jpg

 

      Specifications    
  • Bolt-On Construction
  • 25.5" Scale
  • Basswood Body
  • Maple Neck
  • Maple Fingerboard
  • 42mm Locking Nut
  • Thin U Neck Contour
  • 24 XJ Frets
  • Chrome Hardware
  • ESP Tuners
  • Floyd Rose Special Bridge
  • ESP LH-150  / LS-120 (M & N) p.u.
  • 5-Way Switch
  • Master Volume
  • Master Tone

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл в отбора на ЕSP :).
Дано китарата оправдае очакванията ти,което е малко вероятно,като се има предвид ,че притежаваш японски Strat HM...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре заварил, винаги съм уважавал марката ESP :)

MH-53 оправда очакванията ми ( впрочем не съм имал големи такива ), при положение, че не е китара от висок клас!

Много приличен инструмент, а по-важното е, че ми върши работа по предназначение!

 

Иначе на металната плочка (neck plate) на моя Fender HM Strat е гравирано Fender U.S.A., но това е друга тема :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Бе важното е, че е японски! ;)

 

Винаги съм се чудел тия мейпъл грифове що не ги боядисват тъмни на тоя тип китари (с тъмно тяло). От черна китара с бял гриф по-грозен е единствено черен Фендър с бял гриф... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Бе важното е, че е японски! ;)

 

Винаги съм се чудел тия мейпъл грифове що не ги боядисват тъмни на тоя тип китари (с тъмно тяло). От черна китара с бял гриф по-грозен е единствено черен Фендър с бял гриф... :D

За протокола-наистина се оказа японски(тоест по-качествен от U.S.A)  :).Хванахме го по годината и серийния номер...

Редактирано от ZLE
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Heartman, разбра ли? Studio не се брои! :> Това означава само едно - хората с LPJ трябва да се застрелят! :<

kolio_k с цялото уважение към опита и уменията ти, но не умаловажавай така покупките на хората. Ти си имал щастието да се докоснещ до много качествени инструменти, но не всички имат тази възможност. Надявам се, че аз съм доловил грешни сигнали. :>

 

P.S. Heartman, със здраве да си я ползваш тази красавица!

Редактирано от G.Varbanov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито! Аз пък почнах да мисля как да се отърва от махагона, а хората все него търсят. Може би щото адаптерите ми не са много стока, ама и кубето ми няма много ясен тон.. бе я да си свиря на тъпаните, там няма проблеми :D
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Heartman, разбра ли? Studio не се брои! :> Това означава само едно - хората с LPJ трябва да се застрелят! :

kolio_k с цялото уважение към опита и уменията ти, но не умаловажавай така покупките на хората. Ти си имал щастието да се докоснещ до много качествени инструменти, но не всички имат тази възможност. Надявам се, че аз съм доловил грешни сигнали. :>

 

P.S. Heartman, със здраве да си я ползваш тази красавица!

 

 

Какво имаш предвид, аз нищо не омаловажавам, точно обратното. Имал съм и имам Студио и го харесвам почти наравно със Стандарта ми. Нещо не си ми разбрал поста :-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този LP не е ли само от махагон, липсва мисля кленовия топ на студиото и стандарта. По-скоро би звучала като SG, но пък тялото е по-дебело... интересно :) Честито!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.