Jump to content
Българският форум за музиканти

ФУКНЯ - само за музикални инструменти!


musicman

Recommended Posts

честито за китарката ще е супер ако споделиш от какви дървета ре направена и ако може някое звуково представяне

 

  • Body Wood: Mahagony (Махагон)
  • Neck Wood: Maple (Клен)

     

    а до колкото звуковото представяне ето едно мое клипче http://www.youtube.com/watch?v=rw_rPqqHv08  на 14г. съм :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 7.1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Айде и аз да се "разпиша" за първи път в тази тема с една китара която взех миналата седмица..B.C.Rich Mockingbird Pro x2 Limited Edition. Адаптерите са Duncan Design и вади убийствен звук. Със превключвателя се постига както мек и плътен тон така и тежък метъл тон. Просто много добра китара! :)

 

Аз бях на косъм да спечеля търга за един Mockingbird в ebay преди време... само че беше Pro X версията - Neck through с EMG's.  Много красива китара! Честито!

Редактирано от dickens
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече не мърдам никъде без тоя мъник. Взех го днес от Икономов. Бях чел добри неща за цялата серия от тези ампчета, но не вярвах, че ще извади чак такъв добър звук за размерите си и то през гадните ми слушалки от телефон. Знам, че и други колеги във форума имат такива Vox-чета. Момчетата ми предложиха модел Satriani, който има и delay! Аз съм долен метъл и си взех "METAL" :> Не се колебайте ако обмисляте да вземете нещо такова. Мен буквално ме спасява, понеже няма как да си пренеса ампа там където отивам - таксите "свръх багаж" на авиолиниите са почти като да си купиш нов амп :> 

 

35mf5w3.jpg

За колко го взе това ампче много ме радва :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Trysth, поздрави, Blackjack-a е супер. Щеше да е готино да направиш детайлна снимка да се видят красивите жълти линии :>

 

Благодаря на колега от форума, че се раздели с тази китара, той си знае кой е.  :metalist:

 

Специални благодарности на Костадин Димитров (Bass Traffic), за перфектната работа, която е свършил по сетъпа на тази китара. Екшънът е невероятно нисък и флойда винаги се връща в позиция.

 

mm4bav.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

SynV съжалявам, че ти видях късно въпроса. Vox AmPlug-овете ги има в Икономов. Имат всяка разновидност - Rock, Metal Ac30, Acoustic, Bass. Имат и Satriani Signature с вграден Delay. Попитай тях за цена. Помня че са под 100лв. Струват си всеки лев. :>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Върбанов, нямаш грижи. Това е най-първата снимка, която направих с телефона в деня, когато я взех.

 

П.П. Оказа се, че имаме общи приятели, ще ти драсна във Фейсо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

SynV съжалявам, че ти видях късно въпроса. Vox AmPlug-овете ги има в Икономов. Имат всяка разновидност - Rock, Metal Ac30, Acoustic, Bass. Имат и Satriani Signature с вграден Delay. Попитай тях за цена. Помня че са под 100лв. Струват си всеки лев. :>

Благодаря за информацията когато имам време ще ги видя изглеждат много яко тези ампчета :metalist:

И честито за китарата излгежда трепач като ти се освободи време ако искаш може да пуснеш някой запис с нея :punk_guitar::rocker:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Закупих си и първата ел. китара, заедно с още няколко неща :blush: !

- Career Elite-LP Custom

- Куфар, който е неизвестна марка, но е доста здрав.

- Кабел 6м Roxtone

6678816M.jpg

 

6678818V.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

DEAN Ха честито за бойното прасе с керамика жесток адаптер

 

Trysth- пробвал съм не е лошо, но твърде много баси излизат - перфектно работи ако имаш китара с флейм мейпъл топ

 

а най-добре е ако имаш някаква китара с нектру конструкция

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.