Jump to content
Българският форум за музиканти

ФУКНЯ - само за музикални инструменти!


musicman

Recommended Posts

  • Отговори 7.1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Честито за ревърбчето 7-ма струна!!

 

и онова в края беличкото нещо е страхотма машинка и го препоръчвам на всеки с педалборд да му стои в началото на веригата!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И онова накрая, и това в началото на Ники бих го препоръчал с чисто сърце на всеки :)

Редактирано от 7thString
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде честито за адаптерите тези първи ли са ти от побойниците или и други си имал

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито!

Като ги монтираш пиши за впечатленията си от holy diver-a може и на Л.С.(предполагам си го взел за бридж).

Или ,ако ти се занимава да качиш някой семпли.

Поздрави!

Редактирано от Dean
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аа и аз се вълнувам от Холидайвъра, дай направо семпли и кратко ревю :) И голяма честитка, това са за мен фераритата на пасивните адаптери.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За първи път купувам BKP. Реално тези точно адаптери ми ги препоръчаха самите BKP.  Колегите от Мюзик Диивижън ги питаха, казаха им каква ми е китарата, дървеса, такива неща, че търся винтидж звук и те ми препоръчаха конкретно тези трите.

 

В момента китарата се рисува, когато стане ще ги сложа и ще пусна нещо да се чуе. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз това им харесвам на тези от ВКР, че обръшат внимяние на какви дървета е подходящо да се качи даден адаптер

 

и отделно звучат превъзходно дето казва колегата фераритата на пасивките

Редактирано от Acei
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде и аз да се "разпиша" за първи път в тази тема с една китара която взех миналата седмица..B.C.Rich Mockingbird Pro x2 Limited Edition. Адаптерите са Duncan Design и вади убийствен звук. Със превключвателя се постига както мек и плътен тон така и тежък метъл тон. Просто много добра китара! :)
1233590_3383327718209_1023690695_n.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честито за китарката ще е супер ако споделиш от какви дървета ре направена и ако може някое звуково представяне 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.