Jump to content
Българският форум за музиканти

ФУКНЯ - само за музикални инструменти!


musicman

Recommended Posts

Определно ми харесват много като звук :) С много състейн , а като се има редвид ,че в момента Имам ниско "Фа" на китарта никъв проблем от към озвучаване на толкова ниски тонове

 

Под "напърчени" имаш предвид ? :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 7.1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

такава е в момента съм със 74(F), 64(А#) Daddario EXL 140-8 :) , относно аутпута какво по хубаво от високият аутпут , аз съм повече от довелен на първо слушане :) , все още са ми на 1 ден де , да им свикна още 2-3 дена и ще пусна семпли

 

Имайки предвид ,че китарта ми е от Basswood, което за мен е най-смотаното дърво за метал (а и попринцип за китари) , сега звука и е коренно различен и мамка му много ми харесва ! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е смотано. И аз така мислех преди години. Важна е каква е селекцията на дървото.

Много вероятно е адаптерите с които е била китарата до сега да не са били добри или да не са пасвали на инструмента.

 

Високия аутпут не винаги е хубаво нещо. Много често адаптерите с висок аутпут им липсва динамика - звучат прекалено компресирано.

Това може да е минус, без значение дали свириш метъл или друг стил.

Разбира се е и въпрос на вкус.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те това е моята последна придобивка:

o634885816492853750.jpg

 

o634885824057853750.jpg

Стар 80-тарски Duncan Custom навиван от Maricela Juarez (Марисела Хуарес) J след TB5 означава това.

http://www.premierguitar.com/Video/20080718/245/Custom_Wound_Pickups_at_Seymour_Duncan_Part_2.aspx

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ама ние и да си скъсаме задниците от свирене не можем да се доближим до нивото на Джеф Уотърс... Друг въпрос е че много малко съфорумци могат да си позволят апаратура като неговата

Истината е че се самозаблуждаваш и проповядваш нещо което не отговоря на реалността, мое мнение, не тролвам!

 

Има много китаристи/тки в България които за година, година и половина задобряват толкова че свирят любимите си групи 1:1, но като си изкарват парите с друго не прогресират в китарата и си остават до там.

Мога да ти кажа че българските китаристи имат достъп до евтина китарна техника (ebay.co.uk musicstore.de thomann.de) и да не кажа силна дума почти всики трети като робокоп в къщи...

 

Хайде да оставим негативизма - българите не можем да свирим, нямали сме пари за техника и т.н.

 

Темата е за хвалене на кой какво има и как се справя с него и какво му помага...

 

3 китари

Кубе Marshall Lead 20

Кубенце Fender Frontman 10

Digitech rpx 400

Дисторшън Милин Камък

Компютър s.775 с Windows

Koмпютър s.775 с Ubuntu Studio

Редактирано от a_panov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявайте, но гледам от няколко дена в темата се говорят други неща, а все пак това е

"ФУКНЯ - само за музикални инструменти!"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се карайте! Негативната енергия само ви пречи да свирите! :)

Иначе в Бг мнението е следното> много драйв значи неможеш да свириш. Или нещо от сорта :)

Иначе Фукня:

Пак си направих къстъм Ибанез но този път с елша тяло.

Гасете форума и печатайте по фингърборда а не тук!

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ibanez RG 670 neck 3 парчета bubinga stripe . Тяло Алдер. DiMarzio Evo 2 Evo Neck. Lo Pro Edge

Другата китара. Гриф от форума 60лв. Тяло сандвич - Алдер Орех Алдер.

DiMarzio Super 2 bridge.

 

img_1353056941_150_lg.jpg

Редактирано от Black Bird
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито на всички за придобивките им.

Сега аз ще се похваля с процесора си Zoom GFX707 който си купих втора употреба.

http://pepito1137.snimka.bg/hobby/procesor.714330.29043457

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, на всички! Това е и първият ми пост тук.

От вчера съм горд собственик на Fender Super Champ XD, Series Vintage Modified - 15W с 2 лампи и достатъчно ефекти. + Fender Footswitch.

http://www.youtube.com/embed/-aGMTrL0pGg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

 

 

Интересно ми е дали пристигна Том Андерсън-а на Ники :virtuoz:

Очаквам с интерес коментари и впечатления :)

Редактирано от atanas_shishkov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ха честито за новата китарка г-н Шишков

 

би било чудесно ако дадеш подробности относно дървета, хардуеър, адаптери и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.