Jump to content
Българският форум за музиканти

ФУКНЯ - само за музикални инструменти!


musicman

Recommended Posts

Браво, Марио!! Със здравей да си я ползваш! Прекрасен инструмент! Искам да го чуем т'ва жиУотнУ :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 7.1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Стахотна е, наистина! Като голям фен на Петручи, и аз имам тайната мечта да го притежавам един ден този модел!

 

Още един път - поздрави и дано скоро я чуем :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито Марио, страхотен инструмент - лично на мен този патърн / P2 / от моделите Ibanez JPM най-много ми допада :coolp:

Със здраве да си я ползваш! :virtuoz:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за пожеланията. :cheers2:

Усещането наистина е невероятно, като фен на Петручи и аз винаги съм се "облизвал" по Ibanez модела му (сега ако трябва да съм напълно откровен Р3 патерна ми е любим, тук не включвам юбилейният модел, но за него дори и не смея да мечтая :wub: ) и тайно се надявах някой ден да намеря такъв в добро състояние и естествено да мога да си го закупя (като се има в предвид, че последната произведена е 1999г., повечето JPM-и които гледах по разни форуми в EU бяха доста поочукани от свирене а и се появяваха сравнително рядко), но вчера всичко надмина моите очаквания. Никога не съм и предполагал, че мога да се сдобия с 13 годишен инструмент в "Колекционерско" състояние и то в България, тук не искам да обидя никого, но сме сравнително малка държава и шансовете за намиране на подобни екзотики са драстично по-малки.

Когато я донаглася по мой вкус (Тремолото ми идва леко височко, но заключващите стъдове така са заключени, че няма отключване ) и малко я разсвиря ще се опитам да намеря време и да запиша нещо.

Поздрави на всички, свирете и не спирайте да мечтаете, с много труд всичко се постига.

;) Марио B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се разпиша и аз. Чувствам се като дете на рождения си ден и реших да споделя кефа с вас :)

След над 6 месеца търсене/пробване/четене/слушане и 2 месеца чакане най-накрая се сдобих с маловатов лампов комбо усилвател, който разполага с всички функции/екстри, които търсих. Специални благодарности на Musicworld :pray:

Blackstart HT-5C(ombo)

 

zyiz8.jpg

evqld.jpg

Редактирано от buy&sell
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито!!!

Изглежда страхотно, сега се зачетох в характеристиките му. Всички функции и екстри ли са на ниво и използваеми (например спикър симулацията)? Като натрупаш малко "стаж" с него разкажи впечатления, лично на мен (а и предполагам на колегите) би ми било интересно.

Много да те радва и вярно да ти служи.

;) Марио B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, Марио. Тая китара наистина ми навява яки спомени от старите и истински DT. Такива каквито съм ги слушал най-много. Остава да се съберете софиянци и да направите един трибют на ДТ с тази китара :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм я ползвал още тази функция, хубаво е, че я има, не вярвам скоро да я ползвам - нямам и читава звукова карта, но не мисля да записвам семпли - на сайта, който съм дал, им достатъчно семпли (на симулацията, смесен звук м/у майк и симулация, използване на външен кабинет итн), в youtube.com също и то доста качествено записани демонстрации.

 

Точно като натрупам "стаж" с него. Много ми се иска след време -да пробвам да му сложа един Celestion Vintage 30 за проба и да тествам с други лампи - да спретна едно кратко ревю, живот и здраве:)

 

ПП Ако искаш можеш да си пуснеш новата играчка в него :P:metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, както обещах видео с новата ми китара - VIGIER EXCALIBUR CUSTOM от 1997 година!

Надявам се да ви хареса как звучи :

 

http://www.youtube.com/watch?v=ZhCm4fJcr_U

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май не е само в дъската разковничето! :coolp:

Поздравления за новата придобивка!

Надявам се да я пипна някой ден ,ако идвам към тепетата! :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яко звучи, а и Вижие са яки китари, обаче чичко Том си е друго! ;)

 

Благодаря ти!

Ако трябва да ги съпоставя - Vigier и Tom Anderson, нещата са различни като концепция, но си личи и при двете китари бутиковото изпълнение и удобство при свирене.

При Vigier е интересен грифа и фингърборда от Pau Ferro, както и доработваната от Vigier флойд роуз система, с иглени лагери, при който

няма грам разстройка и при най-зверското ръчкане!

При Том - адаптерите са на чичко Том, а Vigier е със Сиймур Дънкан :)

С две думи, голям кеф е :virtuoz:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.